Tanıtım:
System Mechanic, sisteminizdeki bazı problemleri tespit edip çözebilmenizi sağlayan bir programdır. İçerisindeki araçları çalıştırdıktan sonra sisteminizdeki iyi değişiklikleri fark edeceksiniz.

30 adet araç içeriyor. Bunlar; sistem kayıt defteri temizleyicisi, internet bağlantı düzenleyicisi, gereksiz, fazla ve ilişiksiz dosya ayıklayıcı, Pop-up temizliği, hızlı disk birleştirme özelliği, internet hızını arttırma, hafızayı boşaltma, çift dosyaları bulma, Windows ayarlarını değiştirebilme gibi araçlardır.

İşte bilgisayarınızda A'dan Z'ye her türlü bakımı,temizliği,pc hızlandırmayı,diskleri birleştirmeyi ve daha onlarca işlemi tek başına yapabilen en tanınmış program System Mechanic.
Kesinlikle her bilgisayarda bulunması gerekir ve ayda bir bu programla bakım yapılması gerekir diye düşünüyor ve herkese tavsiye ediyorum.Programın 30 günlük trial versiyonunu yasal sitesinden indirebilirsiniz.

http://www.iolo.com/sm/7/pro/download.aspx

gerçekten işe yarıyomu peki çünkü ben bunu gibi indirdimde bi etkisi olmadı acaba olcakmı bunun
sen kullandınmı bide bu programı işe yarıyormu

RoBoCoP demiş ki:
gerçekten işe yarıyomu peki çünkü ben bunu gibi indirdimde bi etkisi olmadı acaba olcakmı bunun
sen kullandınmı bide bu programı işe yarıyormu
ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım işe yaradğını söylediler

Yukarı Alt