arkadaşlar 3 saatlik bekleyişin sonucunda büyük sevinçle oyunun indiğini gördüm ama sonuç hüsran oyuna tıklıyorum bişe yazmayan boş bi hata gleiyo ardından start gelmiyo konulara baktım galiba ipler banlanmış ama bi arkadaş çözümü göstermiş bnede yaptım ama ben firefox klulalnıyorum normal internetten yapılıyomuş bnede normali açtım yapıp kapadım ama yine olmadı acaba yeni bi yöntemimi var yoksa firefixu silmem mi lazım ?

Barzo

evet aynı hata bendede çıkıyor bir çözümü varsa söylerseniz memnun olurum ayrıca işletim sistemim vista ondan da kaynaklanıyor olabilirmi?

way ben koskoca elx formunda o kadar kişinin derdine çare bulduğu forumda konu açalı kaç gün olmuş sorumuza bi cevap veren yok helal olsun bea size valla helal olsun.

olm 20 ekim olmus hayla bi cvp veren yok ext^ artık kimse takmıyo sorunlarımızı burda bukadar kısı cvp bekliyo millet sinirden kendini yiyiyo

dev1ran2 demiş ki:
olm 20 ekim olmus hayla bi cvp veren yok ext^ artık kimse takmıyo sorunlarımızı burda bukadar kısı cvp bekliyo millet sinirden kendini yiyiyo
vallahi kardeşim ya kafayı yicem o kadar süre bekle insin sonuç bi hiç bi yardım edin diyorus oda yok şimid nolucak oyunu boşuna mı indirdim bi yardım edin.

52 kişi bakmış yorumalrın hepsi benim nasıl işse bişe yasın bari hiç olmadı hayırlı satışlar diyin o biel bi yorumdur .

Yukarı Alt