sen ne utanmaz adamsın, bütün emeklerimi çaldın şimdi hiç yüzün kızarmadan satıyorsun, arkadaşlar sakın satın alayım demeyin, onuda elinizden alır, emek hırsızı !

char 92 lvlde elimden bu adam tarafından çalınmıştı bu msn koruma olayı gelincce geri almayı başardım extraloobda 2009 dan kalan mesajlarım var bakabilirsiniz Herculesin eskileri bilir. charın 1 lvl den itibaren bana ait olduğunu gösterecek resimleri var 110lvl e kadar kasan adam ben sana charı çaldığında söylemiştim bi gün pişman olacaksın die..

SaygıLar..

Bana bak ağzından çıkanlara dikkat et, Beni bu serverde tanımayan kimse yoktur, Bu zamana kadar kimsenin malında gözüm olmadı, o charın benim tarafımdan çalınmadığını ve benim çalındıgından haberım dahi olmadıgını sana kanıtlarım! ve şunu unutmaki nerede olursan ol, o bana veremediğin adresini bulup,bunların acısını çıkarırım..Selametle :)

ulan ibne sen bana hırsız diyorsunya ben benden çalınan emeklerimi geri aldım gerizekalı. beklerim dostum kapım açık verdiğim adrese gel numaran var korkak seni:wink1:

Sen hiç kendine dert etme gülüm,Beni bir sen tanımadın bu serverda, 48 saat içinde paşa paşa vereceksin o charı,yoksa ben amasya suluova,***** Evinin kapısında olur,seni sallaya sallaya alırım :)..Selametle.

1.si charı bende bulabilirsen alırsın satıldı^^ 2.si beni o dediğin yerde bulamazsan dediğim gibi samsuna beklerim :wink1:) 3. sü tek gelmeni tavsiye ederim başkasına bari yazık olmasın :=))

Yukarı Alt