Peki normal 24 Ay Taahütlü Kampanyadan ne farkı var? Yani millet normali alacağına yerine sesliyi alır
Birde bizim binanın önüde o superonline kutusundan var apt. yöneticisindende izin almışlar , fakat internetten baktığımda bizim burda fiber alt yapısı olmadığını gösteriyor

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kablo daha çekilmemiş olabilir , ara sor hacım ikisini de.

Superonline'ın çok güzel ve uygun bir kampanyası var, ona geçmeyi düşünüyorum ben de. Zaten şu an da superonline kullanıyorum.

Gece 12'ye kadar 50 mbps, 12den sonra 100 mbps. Sınırsız, aylık 69 lira idi sanırım. 8 mb sınırsıza zaten 45 ödediğimi düşününce baya kârlı bence. (:

[ Mesaj mobilden gonderildi iPhone ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Superonline yurt disi cikislarinda hiz dusmesi oldugunu duydum ne kadar dogru bu?

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:
Superonline'ın çok güzel ve uygun bir kampanyası var, ona geçmeyi düşünüyorum ben de. Zaten şu an da superonline kullanıyorum.

Gece 12'ye kadar 50 mbps, 12den sonra 100 mbps. Sınırsız, aylık 69 lira idi sanırım. 8 mb sınırsıza zaten 45 ödediğimi düşününce baya kârlı bence. (:

Buna emin misin? Henüz yeni Superonline bağlattım 8 MB sınırsız da, içimde kalır :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Mr. Mojo Risin' rumuzlu uyeden alinti yapildi
Mr. Mojo Risin' demiş ki:
Bu mesaj NoMoreLove rumuzlu uyeden alinti yapildi
NoMoreLove demiş ki:

Buna emin misin? Henüz yeni Superonline bağlattım 8 MB sınırsız da, içimde kalır :P
Gece 12'den sonra adil kota iptal oluyor diye biliyorum ben sayılı paketlerde.Bende 55 liralık 25 mbit 50 GB AKK'li pakete geçtim.Güzel gidiyor gibi şu sıralar.

Son düzenleme:
Allah ttnet'in belasını versin. 5dk da bir netim gidiyor her ttnet bağlattığımda böyle oluyor 42 TL ye anlaştığım ttnet için ise 60 TL ödüyorum müşteri memnuniyeti de 0

Yukarı Alt