Super Classico'yu Kim Kazanır ?

• Boca Juniors

Votes: 24 80,0%
  • River Plate

Votes: 6 20,0%

• Total voters
    30
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Super Classico

- Resim Silinmiş.

Dünyanın en büyük derbisi bugün şu anda ntv spor ekranında canlı yayında, derbiyi sizce kim kazanır ?​

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ufak bir bilgi vereyim ; real madrid & barcelona mücadelesi ise el classico olarak adlandırılır :detective:

Prada

Dünya çapında meşhur gerçek bir rekabettir.. Ülkemizdede genelde Fenerbahçeliler Boca , Gs liler River plate sempatizanıdır.. Istisnalar olabilir ama geneli bu yöndedir 8)

Şı Martin Palermo benim Fener formasını giymesini istediğim tek adamdı.. Hayallerimin Forveti getiremediler bir türlü yaşlandır artık ama artist hala ^^

Absence

Prada demiş ki:
Dünya çapında meşhur gerçek bir rekabettir.. Ülkemizdede genelde Fenerbahçeliler Boca , Gs liler River plate sempatizanıdır.. Istisnalar olabilir ama geneli bu yöndedir 8)
Boca renk yönündende Fenerbahçe ye benziyor zati
Ayıca Boca ''halkın ve fakirliğin'' sembolüdür River ise ''Milyonerler takımı'' olarak adlandırılır

Yine kanlı bir derbiye sahne olan 1993'te river'ın 2-0 kazandığı maçtan sonra bocalı taraftarlar 2 riverlıyı öldürür ve tv kameralarına "şimdi eşitlik sağlandı" derler

Boca Juniors`in almasi gerekir.
En azindan benim iddaa kuponunun sagligi icin onemli.lol

Bizim derbiler yanında halt yemiş olup , her izlediğimde ayrı zevk aldığım takımlardır 2side. Maçı izleyemiyorum ne yazık ki ntvspor a bişeyler oldu çekmiyor lanet olası kanal xD ama hala gol yok , umarım Boca kazanır , her zaman daha sempatik gelmiştir bana Boca.

extraloob demiş ki:
Super Classico

- Resim Silinmiş.

Dünyanın en büyük derbisi bugün şu anda ntv spor ekranında canlı yayında, derbiyi sizce kim kazanır ?​
Normal NTV'de veriyormu?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gallardo attı 1-1 awwww

maç başlamadan önce palermo ile gallardo konuştular şimdi oyunda ikiside birer gol attı iyimi :S

Yukarı Alt