1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

şu ttnet tekelinden kurtulacağız inşallah :)

1. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ADSL, mevcut telefon kabloları üzerinden internet hizmeti sağlayabilen bir teknoloji. Hızın belli seviyelerde kalması, kablolama altyapısının mümkün olmadığı kırsal kesimlere ulaştırılamaması gibi sorunlar, alternatif bağlantı çözümlerini gündeme getiriyor.

Bir ara maliyetleri çok yüksek olan uydu üzerinden internet erişimi, şu sıralar yeniden seçenekler arasına girmiş durumda. Uydu operatörü Eutelsat üzerinden verilecek olan Tooway hizmeti sayesinde, ADSL ile aynı fiyata, ancak daha performanslı internet kullanmak mümkün olabilecek. Bu hizmet, bazı bölgelerde deneme amaçlı kullanımlara başlanmış durumda. Ülkemizde, Tooway distribütörlüğü anlaşmasını imzalamış olan bazı firmalar da mevcut ve yeni isimlerin de bu listeye eklenmesi bekleniyor. Önümüzdeki hafta gerçekleştirilecek olan CeBIT Bilişim Fuarı'nda da bir demo yapılması bekleniyor.

Eutelsat'ın, uydu üzerinden yüksek hızda internet kullanımı konusunda ciddi yatırım plnları bulunuyor. Alınan bilgilere göre, 2010'da gönderilmesi beklenen yeni bir uydu, bu hizmeti daha da güçlü hale getirmek için kullanılacak.

2. SuperNaturaL

SuperNaturaL Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle bir şey gelirse çok iyi olur ama TTnet ile aynı fiyattan olucağını tahmin etmiyorum. :think:

3. sanita

sanita Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ilk çıktığızaman her teknolojik yenilik gibi biraz pahalı olur birazdaha geliştikten sonra bir kaç sene içersinde adls den daha ucuz olacaktır
    sonuçta adsl bağlantısı için telefon şart ahizeyi kaldırmadığım halde her ay 30 ytl ödemek zoruma gidiyor hiçbir hizmet vermeden bu parayı hepimizden alıyorlar sadece adsl bağlantısı için adilmi bu sizce ???

4. esmer6161

esmer6161 Keşfediyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    insallah baglantılar cok yavasladı ıyıce