2 qündür adam bi lvl atlıo bi düşüo bi 67 oluo bi 66 oluo bu lag herkestemi war Question

Morwena

Buralıyım
herkes de var ... Bu lag Srodan ve büyük oranla ttnet'ten kaynaklanıyor ...

JM nın bı tarafı tutusmus durumda şuan Wink
böyle dewam ederse bır daha kurmamak uzere sro yu pc den kaldırcam
ttnette bı sorun yok suan speed testte hersey normal hatta iyi yanı

Bende lag mag pag pug her bi boq var :lol: bi lag giriyo 2 dk geçiyo bakıyom benim adam yerde yatıyo

ben bu lag yüzünden dün bitmeyen farmımı bozdum...
oyuna giricem start gelmio
start gelio image code gelmio
image code gelio C9-C7 hataları verio
fıttırmaya az kaldı Evil or Very Mad

Bence JM yada SRO ile alakası yok bu lagın sadece tlekomdan kaynaklanıyo.Neden derseniz bu lag ne zman basladı dun telekom grevi nezaman bitti oda dun hatlarında yada internetlerinde sorun olanları duzeltmeye basladılar yani ve dogal olarak bize sagladıkları internet saddece bu kadar kaldırıyo oke detective ( Birde su var oyunda tanıdıgınız yabancı arkadasınız warsa ona sorun onlarda lag filan yada diger hatalar yok )Allah belanı versin Telekommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Last_OTTOMAN demiş ki:
Bence JM yada SRO ile alakası yok bu lagın sadece tlekomdan kaynaklanıyo.Neden derseniz bu lag ne zman basladı dun telekom grevi nezaman bitti oda dun hatlarında yada internetlerinde sorun olanları duzeltmeye basladılar yani ve dogal olarak bize sagladıkları internet saddece bu kadar kaldırıyo oke detective ( Birde su var oyunda tanıdıgınız yabancı arkadasınız warsa ona sorun onlarda lag filan yada diger hatalar yok )Allah belanı versin Telekommmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
+1907

sro oynadım oynıyalı boyle bır lag gormedım adam hotandan cıkıyorum tıklıyom taklamakana kadar kendı gıdıyo ve oluyo yok bole bı lag allah belanı galdılaraaaaaaa ttnet :lolmuch:

Bu telekomu bi sekilde protesto etmeliyiz bence.Para istemeyi biliyolar ama hizmet adına bize hiçbirsey sunmuyorlar.Avrupada veya Kore'deki internetin 1/4'ni kullanıyorduk (hız olarak) şimdi onu bile kullanamıyoruz ama hepimiz ayın 15'inde pasa pasa gidip aylık ödemeyi yapıcaz bilmiyorum yani Evil or Very Mad detective

Last_OTTOMAN demiş ki:
Bu telekomu bi sekilde protesto etmeliyiz bence.Para istemeyi biliyolar ama hizmet adına bize hiçbirsey sunmuyorlar.Avrupada veya Kore'deki internetin 1/4'ni kullanıyorduk (hız olarak) şimdi onu bile kullanamıyoruz ama hepimiz ayın 15'inde pasa pasa gidip aylık ödemeyi yapıcaz bilmiyorum yani Evil or Very Mad detective
ben varım hadı edelım

Yukarı Alt