full sun setle lord kesmek istiyorum :santa:
hatta warsa yapılan max seti yapıp rok'a bile gideriz :mrgreen:

bu tam 2 yıllık program ve suan kodlari bilmedigimiz için ne silah nede npc ekeleyebiliris onu soyleleyim(2 sene once 1 hafta ugrasmıstım bu emolatorle)

Kemalist demiş ki:
Server Exe Yi Açtıktan Sonra Hook Silkroad Diyeceksiniz Sonra silkroadın içinde bulunan sro clienti açacaksınız launcherı değil clienti . Genellikle birincisinde atıyor ikinci kez deneyin otomatik şifre

id:s
pw:s

bu nedemek kemal

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sremu içindeki cleinti atmamısın onu atıp dene ama hata vermesede oyuna girmio ole beklıo buna cozum yokmu pls

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Arkadaşlar Boşuna Uğraşıyorsunuz . Yapacağınız Sadece Janganın İçinde Sap Sap Dolaşmak Olacak...

şimdi son durum ne ona göre indirmeyi düşünüyorum Rolling Eyes bi arkadaş yaratıklar npcler var çalısıyor yasmış detective Question

walla yardım edinde ben yaptım herseyi client acınca ole silkroad yazısı kalıo hata fln vermıo oyun gelmio bi el atın

Benim bildigim bunda Sadece ctz mi ne oyle bi char akter wardı. Full sun +8 di ama canavaro lar yoktu. Razz şimdi varsa bilmiyorum.

ya şuna bi el at bebeto senin serverinde monster war mi istedigim yapabilion yazmişin ya en başta bi el at extraokk

darkinc yeni SREmu yu bu martta cıkartıcakmıs sitesinde öyle yazıyor

ben bekleyelim derim :?!!! :mrgreen:

bebeto o kadar kişi msj yazmış 2 cvp var :mrgreen: benim sorunmuda sro_cliente tılıyom ekranda öyle kalıyor acaba neden Question

Yaw hocam sro ekranı geliyo öyle bekliyo.Bakıyom görev yöneticisine yanıt vermiyor diyo.Anlamadım yanlış bişey mi yapıyorum???

Yukarı Alt