Arkadaslar Silkroad ı actıgım da grafıkler bozuluyor ve ekran kapanıp acılıyor 2 3 defa olduktan sonra kapanıyor ve acılmıyor reset atmak zorunda kalıyorum.Nedense Silkroad ı simge durumuna kuculttukten sonra kapanmıyor.Ama bildiginiz gıbı silkroad ı bu şekilde oynamama imkan yoq :mrgreen: Bu yüzden help me pls xD Ben sorunun Ram den oldugnu dusunuorm ama emın degılım yardımlarınızı beklıyorum.Şimdiden teşekkürler...

Grafikler bozulduğuna göre sorunun ramda olduğunu sanmıyorum.
1.Ekran kartını güncelleyin.
NVDIA ise: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
ATI ise : http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
2.Ekran kartı ısındığı içinde olabilir ekran kartının fanınıda temizleyin.
3.Ekran kartı anakartın üzerine tam olarak oturmuşmu yoksa sallanıyormu diye kontrol ediniz sallanıyorsa bir kağıt yardımıyla sabitleyin.

Not : Ekran kartının sitesinden yapmış olduğunuz güncelleme üzerine silkroadın sitesindeki güncellemeyi yapmayınız çakışıyorlar. Unutmayın en güncel olanı ekran kartınızın sitesindeki driverler.

baris406 demiş ki:
Grafikler bozulduğuna göre sorunun ramda olduğunu sanmıyorum.
1.Ekran kartını güncelleyin.
NVDIA ise: http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us
ATI ise : http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx
2.Ekran kartı ısındığı içinde olabilir ekran kartının fanınıda temizleyin.
3.Ekran kartı anakartın üzerine tam olarak oturmuşmu yoksa sallanıyormu diye kontrol ediniz sallanıyorsa bir kağıt yardımıyla sabitleyin.

Not : Ekran kartının sitesinden yapmış olduğunuz güncelleme üzerine silkroadın sitesindeki güncellemeyi yapmayınız çakışıyorlar. Unutmayın en güncel olanı ekran kartınızın sitesindeki driverler.
Ben bu siteye gırdım ama yanlış bır yukleme yapmamak ıcın fazla karıştırmadım.Bana direk yükeleme yapabılıcegım bir link verirmisin? Ekran kartım Ati Radeon x1650 series , 32 bit, ve Microsoft Windows XP Servicepack 3 Çok teşekkür ederim ilgilendiğin için! :buddha: :byes:

- Resim Silinmiş.

Bu yönergeleri takip et ve GO butonuna bas :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
baris406 demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Bu yönergeleri takip et ve GO butonuna bas :muck:
çok teşşekür ederim ama seni bi daha yorucam kusra bakma go butonuna bastım be download yazan bir sürü sey cıktı hepsinimi yüklicem ? :think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
baris406 demiş ki:
josefbeb demiş ki:
Çok teşekkür ederim.Minnettar kaldım :buddha: :beer:
Önemli değil :muck:
Yaptıktan sonra dene bakalım çalışacakmı silkroadın.
valla dediklernin aynısını yaptım ve yukledim ama bu sefer masaüstü dahil herşeyin rengi bozuldu :( ama bende ekran kartının Cd si varmış onla duzelttim şimdi. artık ben bunlarla daha da oynamasam iyi olucak iyi kötü bir Pc m var oda gidicek elden :mrgreen: yinede çok teşekkür ederim sana :muck:

valla dediklernin aynısını yaptım ve yukledim ama bu sefer masaüstü dahil herşeyin rengi bozuldu :( ama bende ekran kartının Cd si varmış onla duzelttim şimdi. artık ben bunlarla daha da oynamasam iyi olucak iyi kötü bir Pc m var oda gidicek elden :mrgreen: yinede çok teşekkür ederim sana :muck:
İlk önce bilgisayarında yüklü olan driveri sil ondan sonra downlaod ettiğiini yükle eğer yine renkler kayarsa yine cd ile yüklersin

Pc elden gitmez merak etme :lol:

baris406 demiş ki:
İlk önce bilgisayarında yüklü olan driveri sil ondan sonra downlaod ettiğiini yükle eğer yine renkler kayarsa yine cd ile yüklersin

hmm peki ozmn son kez bişi isticem onları nerden ve nasıl kaldırıcağımı söylermisin Lütfen :muck:

josefbeb demiş ki:
baris406 demiş ki:

hmm peki ozmn son kez bişi isticem onları nerden ve nasıl kaldırıcağımı söylermisin Lütfen :muck:
Başlat > Ayarlar >Denetim Masası > Sistem > Donanım > Aygıt Yönetici > Ekran Bağdaştırıcıları > Ekran kartına sağ tıkla kaldır de

Ardından bilgisayarına reset atıp indirdiğin sürücüyü yükle

Valla dediklerinin aynısını yaptım bu sefer doğru guncelleme yapmışım ki ekran da bı bozulma yoktu ama oyuna gırınce 1 muddet sonra yıne grafıkler bozuluyor ve ekran kapanıyor :confused1:

josefbeb demiş ki:
Valla dediklerinin aynısını yaptım bu sefer doğru guncelleme yapmışım ki ekran da bı bozulma yoktu ama oyuna gırınce 1 muddet sonra yıne grafıkler bozuluyor ve ekran kapanıyor :confused1:
O zaman şimdi 2. ve 3. aşamaya geç yine olmazsa garantisi devam ediyorsa servisine gönder.

ayni soroyun bende war sis mirage 3 graphic ekran kartı cok acil yardima ihtiyacim war bıkdım artık düzelmio bi türlü

Yukarı Alt