1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Spota Unique Spawn Eklemek!

1. HaFu

HaFu Öğretiyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Cnc Operator/Programmer
    Arkadaşlar bazı arkadaşların isteği doğrultusunda eskiden kaldırdığım queryi tekrar paylaşıyorum ..
    Idendity sorunu yok !

Query:

Code:

USE SRO_VT_SHARD

DECLARE @UNIQUE VARCHAR (129)
    DECLARE @CHARNAME VARCHAR (64)
    DECLARE @mindealy INT
    DECLARE @maxdelay int
    DECLARE @INITRADIUS INT
    DECLARE @RADIUS int
    DECLARE @MAXNEST int = (SELECT MAX (dwNestID) FROM Tab_RefNest)+1
    DECLARE @MAXHIVE int = (SELECT MAX (dwHiveID) FROM Tab_RefHive)+1
    DECLARE @MAXTACTICS int = (SELECT MAX (dwTacticsID) FROM Tab_RefTactics)+1

SET @UNIQUE = 'MOB_JUPITER_YUNO' -- Unique k****u yaziyorsunuz RefObjCommondan - CodeName128 ' columnunda bulabilirsiniz..
    SET @CHARNAME = 'CHARNAME' -- X Y Z koordinatlarini alacagi karakterin ismi - Char tablosu CharName16 columnunda bulabilirsiniz.
    SET @mindealy = 60 -- Saniyede bir belirdikten önce min.süre
    SET @maxdelay = 120 -- Saniyede bir belirdikten önce max.süre
    SET @INITRADIUS = 100 -- Unique'nin belirdigi spotun çevresi
    SET @RADIUS = 500 -- Unique'nin hareket ettigi spotun (bölgenin) çevresi

Declare @MOBID int SET @MOBID = (SELECT ID FROM _RefObjCommon WHERE CodeName128 = @UNIQUE)

INSERT INTO Tab_RefTactics (dwTacticsID,dwObjID,btAIQoS,nMaxStamina,btMaxStaminaVariance,nSightRange,btAggressType,AggressData,btChangeTarget,btHelpRequestTo,btHelpResponseTo,btBattleStyle,BattleStyleData,btDiversionBasis,DiversionBasisData1,DiversionBasisData2,DiversionBasisData3,DiversionBasisData4,DiversionBasisData5,DiversionBasisData6,DiversionBasisData7,DiversionBasisData8,btDiversionKeepBasis,DiversionKeepBasisData1,DiversionKeepBasisData2,DiversionKeepBasisData3,DiversionKeepBasisData4,DiversionKeepBasisData5,DiversionKeepBasisData6,DiversionKeepBasisData7,DiversionKeepBasisData8,btKeepDistance,KeepDistanceData,btTraceType,btTraceBoundary,TraceData,btHomingType,HomingData,btAggressTypeOnHoming,btFleeType,dwChampionTacticsID,AdditionOptionFlag,szDescString128) VALUES
    (@MAXTACTICS,@MOBID,0,500,50,200,0,0,2,2,2,0,0,5,0,0,0,0,0,30,0,0,4,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,0,1,500,0,0,2,0,0,112,@UNIQUE)

INSERT INTO Tab_RefHive (dwHiveID,btKeepMonsterCountType,dwOverwriteMaxTotalCount,fMonsterCountPerPC,dwSpawnSpeedIncreaseRate,dwMaxIncreaseRate,btFlag,GameWorldID,HatchObjType,szDescString128) VALUES
    (@MAXHIVE,0,1,0,0,0,0,1,1,@UNIQUE)

DECLARE @REGION INT SET @REGION = (SELECT (LatestRegion) FROM _Char WHERE CharName16 = @CHARNAME)
    DECLARE @POSX INT SET @POSX = (SELECT (POSX) FROM _Char WHERE CharName16 = @CHARNAME)
    DECLARE @POSY INT SET @POSY = (SELECT (POSY) FROM _Char WHERE CharName16 = @CHARNAME)
    DECLARE @POSZ INT SET @POSZ = (SELECT (POSZ) FROM _Char WHERE CharName16 = @CHARNAME)

INSERT INTO Tab_RefNest (dwNestID,dwHiveID,dwTacticsID,nRegionDBID,fLocalPosX,fLocalPosY,fLocalPosZ,wInitialDir,nRadius,nGenerateRadius,nChampionGenPercentage,dwDelayTimeMin,dwDelayTimeMax,dwMaxTotalCount,btFlag,btRespawn,btType) VALUES
    (@MAXNEST,@MAXHIVE,@MAXTACTICS,@REGION,@POSX,@POSY,@POSZ,0,@RADIUS,@INITRADIUS,0,@mindealy,@maxdelay,1,0,1,0)

2. cartalizm

cartalizm Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devlet Memuru
    slm kolay gelsın bu kod ıle spawm edıyoruz cok güzel elınıze sağlık fakat ben bu spawm olan unıgeyı slottan tamamen kaldıracak kodu nereden bulabılırım acaba tesekkurler

3. cartalizm

cartalizm Gözlemliyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Devlet Memuru
    ben spawm etmek ıstemıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz ben spawm edılen unıgeyı spawn noktasından kaldırmak ıstıyorum