1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

sorun var yardımcı olurmusunuz

1. ts_mhayri

ts_mhayri Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    birini nasıl kasarım ve birine nasıl para yollarım bana bunlarada yardımcı olursanız memnun olurum

2. BaTTeRST_

BaTTeRST_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceyrancı(öğrenci)
    arkadaşım ilk önce bi experli partii kurarsın adamı partiye alırsın sojnra kesitğin canavardan ex ona da gider
    para yollamak için adamın üstüne tıklarsın a tuşuna basarsın exhangeye basarsın o kabul ettiğinde ne istersen yollarsın extraokk resimli anlatırdım ama vaktim yok daa sonra belki

3. ts_mhayri

ts_mhayri Yeni üye rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    party nasıl çağrırım

4. TheMyth_

TheMyth_ Bilgiliyim rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci Olmaya Çalışıyorum...
    2 yolu var
    1.si yakınındaysa arkadaşına tıkladıktan sonra partynin özelliklerini ayarlayıp "p" ye basıp party penceresini açtıktan sonra invinite ye basıp arkadaşını alabilirsin.
    2.si party özelliklerini ayarladıktan sonra party penceresinden "set"in sağındakine (adını unuttum da :mrgreen: ) From Party seçeneğine basıp karşına çıkan pencereye comfirm dedikten sonra senin partyne özel bi numara vercek o numarayı arkadaşına verip senin partyne gelebilir. arkadşın gelirken karşına pencere açılcak bu kullanıcıyı partye almak istiyormusnz diye comfirme bastınmı arkadaşın partyde extraokk
    ancak from partyde tek arkadaşına özel değil bütün herkezin görebileceği şekildedir isteyen herkez gelebilir from partyi açtığın yerden Delete From Party e basarak kapatabilirsn karşına bi pencere açılacaktır o onaylamak istiyormsnz diye bişey ok veya yes deyip kapatabilirsn extraokk
    iyi forumlar...