ShupaR demiş ki:
SnapJR demiş ki:
Omg! Samet Charımı geri ver :D :D 2 sun vardı 2 sininde sahibi kullanmıyordu sun stafllarını..
Inex , Tebrikler ! Bende eski bir plutolu :roll:
:twisted: :twisted: charın artık tanınmaz bir halde tek bi parlayan weapon u eksik xD oda oldumu fiyuuu :coffee: :starving:
sen yine iyisin dün gece 88 head'e blue basıcam diye 110m harcadım Stall Network'te elixir protector ve str stone bırakmadım :twisted: tabi harcadığımın en fazla 30 m i işe yaramıştır. :roll:
herneyse , lafın kısası benim charım senin charını döver :mrgreen:

Xenas

SnapJR demiş ki:
ShupaR demiş ki:
SnapJR demiş ki:
:twisted: :twisted: charın artık tanınmaz bir halde tek bi parlayan weapon u eksik xD oda oldumu fiyuuu :coffee: :starving:
sen yine iyisin dün gece 88 head'e blue basıcam diye 110m harcadım Stall Network'te elixir protector ve str stone bırakmadım :twisted: tabi harcadığımın en fazla 30 m i işe yaramıştır. :roll:
herneyse , lafın kısası benim charım senin charını döver :mrgreen:
hadi bakalım xD bende 88 head bulabilsem harcarımda yuk ^^

SnapJR demiş ki:
Omg! Samet Charımı geri ver :D :D 2 sun vardı 2 sininde sahibi kullanmıyordu sun stafllarını..
Inex , Tebrikler ! Bende eski bir plutolu :roll:
Teşekkürler^^
Ps : nick neydi pluto'da sorması ayıp:P?

Maserati demiş ki:
Şahane bir char , silah zaten mükemmel hayrını gör :wink1:
Teşekkürler:) Sırada +6 set kaldı , onuda yapıcam çok geçmeden..

Bende force glavieyim sun +7 i bazen arkadaşımdan otlanıyorum gerçekten müyhiş damageler ortaya çıkıyor.+5 garm setli adama 27k vurduğumu bilirim ahhh ahhh.hayırlı olsun +7 şimdi +9 zamanı xD

süper itemler xD
bnde plutodayım charımı kasmaya başladım :)
DR + kaç alıyor bu arada?

Sniker demiş ki:
Bende force glavieyim sun +7 i bazen arkadaşımdan otlanıyorum gerçekten müyhiş damageler ortaya çıkıyor.+5 garm setli adama 27k vurduğumu bilirim ahhh ahhh.hayırlı olsun +7 şimdi +9 zamanı xD
Kısmetse olur zati ^^
SilenTNoise demiş ki:
süper itemler xD
bnde plutodayım charımı kasmaya başladım :)
DR + kaç alıyor bu arada?
76+ genelde sanırsam ama nick inde TR varsa almazlar^^

yok TR xD _FooL_ nickim şarlatan olarak koydum ama sonradan ahmak salak vs. anlamını duyunca.. xD

ing de fena diil derdimi anlatabiliyom .. 2 gün sonra girebilirmiyim guilde 7/24 bot um şuan 73 2 gün sonra 74 olurum ¿

SilenTNoise demiş ki:
ing de fena diil derdimi anlatabiliyom .. 2 gün sonra girebilirmiyim guilde 7/24 bot um şuan 73 2 gün sonra 74 olurum ¿
3gang a sorarım , kabul ederse gelebilirsin :)

Yukarı Alt