Arkadaşlar film bugün vizyona girdi.Ben ve birkaç arkadaşım atlayıp arabaya forum istanbula gittik ve filmi izledik.Bence film kısaydı.Ama harikaydı.Efektler,bükme,sahneleri,uluslar,şehirler...Karekterlere gelince sadece zuko işi bozmuş.Diğerleri denildiği gibi kötü değil.3D izledim harikaydı.Gidip sizde 3D ve Tr dublaj olarak izleyin.Yalnız filmi internetten izleyenler değil gidip sinemada izleyenler yorumlarını yapsınlar.Çünkü tadı öyle çıkıyor ve film tam anlamıyla anlanabiliyor.Yorumlarınızı bekliyorum.

igrenc ötesinde bir filmdi.Bu filmi cekip masraf yapmaları kötü olmus :wink1: hic kimseye tavsiye etmiyorum.

ewet gecenin 12 sinde atladık balçova kipaya gittik izmir. neyse 3d izlicez bide 3 arkadas girdik :D gözlükleri taktık filan reklamlar filan 3d filmin :D %10 u gibi bi bölüm 3d biz gözlükleri çıkardık daha güzel oldu. çünkü 3d adına bi halt yok. ilk bölüm bitti yine bişi yok filmde. ikinci yarı vurdum kafayı yattım. ayda 2-3 kez sinemaya giden biri olarak çok film hareketler bunlardan sonra seyrettiğim en iğrenç filmdi. kimseye tavsiye etmiyorum. paranız boşa gider.bekleyin dvdrip çıkınca seyredin hak vereceksiniz.

Ben Avatarın çizgi filmini neredeyse ezbere biliyorum. Su Kitabının (Bölümünün) sonunda vurulup suya düşüyordu sonra sudan yaratılmış bi canavar gibi birşey olup öyle ateş ulusunu geri püskürtüyordu.Bu filmde o yoktu. Bazı güzel sahneleri çekmemişler. Buda kötü birşey summer7:

Temennim diğer serilerinde Güzel olması :thumbsup:
Bknz. Su (çekildi) - Toprak - Ateş

Ps: Bence beklentileri karşılayan bir film değildi. summer7:

Ben 3D gittim ve 3d adına hiç bir şey yok sadece göz yoruyor.Bi kelebekler vardı reklamada geçiyordu :D onlar sana doğru geliyormuş bgibi oluyordu.Böyle olmasının nedeni 3D'nin XPAND olması.IMax sisteminde 3D izleyin (istinye park, capa city) film berbat olsa bile 3d olduğu için süper geliyor :D.ben Dünyanın merkezine yolculuğa gitmiştim IMAX 3D idi.Mukkemmel bir filmdi.3D Dışında avatar fena değildi bence efektler güzel yapılmış tavsiye ederim.Daha 2 yada 3 filmi var gibi geliyor :think: :thumbsup:

Yukarı Alt