arkadaşlar diyelimki lvl 80 oldum nukerim, 9k can var %40 snow shiledla 80 lvl bi european çarı pvp de yenebilirmiyim ( x-bow,warior veya wizardı)
cevaplarınızı bekliorm...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok genel bir soru ama snow shield çok etkili her iki türlüde %20 dayanıklılık sağlar Wink

Sole diyim sana bir mesela dagger rahat 11k vurur,stealthle.Eli item fln iyise tabii.Bole dusununceeee.% sini hesapla san matematıgım kotudur :lol: Crossbowa hic girmiom,2 hnadde eger mana skini kullnamazsa laırsın.Ama bu saydgıgım 3 eu her turlu charı ztn düşündürür,o yuzden kafaya takma

teşekkür ederim cevaplarınız için ama ben net bir cvp istiorm arkadaşlar full +5 üstüm veya +6 silah ve shiled da +7 veya +8 böyle bir çarla %40 snow shiledı da açsam eu çarı devirebilirmiyim ( tabi crit vurmazsa ) cvp larınızı bekliorm

kendimden örnek vereyim %50 snow açık 9k can var +7 sword var elimde avrupalılar çok vuruyolar. ilk ben dalınca ölüyolar ilk onlar bana dalarsa snow varca ucu ucuna yırtıyom yine kesiyom Razz ama snowsuz onlar bana tek atabiliyor mesela wizard veya daggerlar crit vurunca,ayrıca kalkanda block olayı var snow block sayesinde pvplerde avrupa çar kesebilirsin :)
tabi kestiğin kadarda ölebilirsin
Razz

ffearless demiş ki:
kendimden örnek vereyim %50 snow açık 9k can var +7 sword var elimde avrupalılar çok vuruyolar. ilk ben dalınca ölüyolar ilk onlar bana dalarsa snow varca ucu ucuna yırtıyom yine kesiyom Razz ama snowsuz onlar bana tek atabiliyor mesela wizard veya daggerlar crit vurunca,ayrıca kalkanda block olayı var snow block sayesinde pvplerde avrupa çar kesebilirsin :)
Razz
saol kardeş çok açıklayıcı oldu ama %40 snow lada kesebilrimiym onları

punkemo demiş ki:
ffearless demiş ki:
Razz
saol kardeş çok açıklayıcı oldu ama %40 snow lada kesebilrimiym onları
ilk vuran alır :lol:

Yan mastery skilede cok baglı bi is.Bless spell varsa 45 sn yatmaz adam.O 45 snyenin 10.snsindede seni takk yere gomer.

arkadaşlar nukerle %50 olmadan zor kesersin diosunuz eu yu peki bladerle %40 la kesebilrmiyim ölmeden ??

CooLLer demiş ki:
MeLiK demiş ki:
ffearless demiş ki:
ama snowsuz onlar bana tek atabiliyor mesela wizard veya daggerlar crit vurunca Razz
wizard nası crit vuruyo :lolmuch: :mrgreen:
wizard china nuker gibi degil benim bildigim onlarda bi crit atabiliyor.Atamıyorsa silahtaki crit bolumunun ne onemi kaldı???

@CooLLer

72 lvl Wizard cleric kasıyorum daha bugüne kadar crt vuramadım. Wizard nasıl crt vuruyo anlatır mısın?

Ha bide soru sormuşsun,onu da cevaplayayım:
Avrupa silahlarda - sadece intelligence silahlarından bahsediyorum - crt 2(%100) yazar.Bu rakam göstermeliktir.Hiçbir fonksiyonu yoktur.Sence bu crt vurabilir anlamına mı geliyor? Ben daha Staff,Harb,Warlock rod ya da cleric rod kullanan bi karakterin crt vurduğunu göremedim.Görürsen resim ile bizleri de bilgilendirirsen seviniriz. popcorn

ya arkadaşlar lütfen tartışmayın konunun dışına çıktık valla. int tabanlı vuruş yapan karakterler asla crit vurmazlar bunu hepimiz biliorz tartışmaya gerek yok bu arada cevaplar için teşekkürler

xbow çook feci critic vuruo heleki elindeki silahta critic varsa Evil or Very Mad sadece onun yüzünden xbow açmıştım :mrgreen:

burak476 demiş ki:
xbow çook feci critic vuruo heleki elindeki silahta critic varsa Evil or Very Mad sadece onun yüzünden xbow açmıştım :mrgreen:
bnmde xbow var ama çk sıkıcı lvl 25 de bıraktım

ben wizard crit vuruyor demedim wizard vurunca ve dagger crit vurunca demek istedim...

wizardın crit vurmadığını bende biliyom
Confused Confused

Yukarı Alt