AzteC'in Karşısındaki evde 'sigaramı' içiyorum. ≠
Takımı
Fenerbahce
Selam EXL Ailesi;

Ben 4 Yıldır TTNet kullanıcısıyım ve son zamanlarda çok şikayetçiyim, ve hiç memnun değilim.

Interneti'mi Smile Adsl'e mi taşıyım Yoksa BiriNet'e mi ? Smile ise Neden? BiriNet ise Neden? yada Neden değil?

Smile Adsl'in 8Mbit Sınırsız Kampanyalı Paketi var ilk 9 ay 49TL daha sonrası 99TL 2 Sene Anlaşma imzalanıyor.

BiriNet ise 8Mbit Sınırsız Kampanyalı Paketi var Peşin Fiyatına 5 ay 7.77 Lira daha sonrası 100.80 TL 2 Sene anlaşmalı yine.

Anlaşmasız paketlerde Fiyatlar direk Sabit 99 ve 100.80 TL olarak geçiyor.

Sizce hangisini seçip kullanmalıyım :) Bence QuickNet ama onu da Şahsi dairelere yapmıyorlar :)) Sizlerin de önerilerini ve yanıtlarını bekliyorum...

Açıklamalı şekilde paylaşırsanız sevinirim, Bir Teşekkürü borç bilirim.

:detective: [horny21

Fiber Optik dışında bütün firmaların altyapıları türk telekomundur bunu unutmada. Smile aldım ttnet'e bin basar gibisinden hurafeler duyduysan hiç değiştirme. TTnet ile ugraşmak istemiyorsan değiştirirsin internetin aynı şekilde kalır sistem nasıl işliyor diğer firmalarda bilmiyorum ama fiber gelse direk geçicem ne kadar olursa olsun fiyatı.

B7B

rank8
TTNET 8 Megabit sınırsız yaptır 49TL ödersin 8megabit'te sorun yok 3 aydır ttnette ama Biri al eğer alıcaksan

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Hepsinin kapısı TTNET 'e açılıyor. Ha illa TTNET ve türü olmasın diyorsan Uydu Net mi öyle bişey var. Onu araştır bence.

Takımı
Fenerbahce
xtollgax demiş ki:
Fiber Optik dışında bütün firmaların altyapıları türk telekomundur bunu unutmada. Smile aldım ttnet'e bin basar gibisinden hurafeler duyduysan hiç değiştirme. TTnet ile ugraşmak istemiyorsan değiştirirsin internetin aynı şekilde kalır sistem nasıl işliyor diğer firmalarda bilmiyorum ama fiber gelse direk geçicem ne kadar olursa olsun fiyatı.
Smile kullanan kişiler sorunsuz Şekilde silkroadda lagsız ve net kopması olmadan oyun vs. yapabiliyorlar ama biz :)) hiç birşey yapamıyoruz.

QuickNet Yaparlarmı Yani SuperOnline 2 daire ye yapmazmı ki :)) aradım 2 kere de olmuyo diyolar olur bi yanı varmıdır acaba :))

diyenler yeni değiştirdiği için :D farklı birşey sanıyor bizde ttnet kullanıyoruz sorunsuz bir şekilde sro oynuyoruz

Takımı
Fenerbahce
xtollgax demiş ki:
diyenler yeni değiştirdiği için :D farklı birşey sanıyor bizde ttnet kullanıyoruz sorunsuz bir şekilde sro oynuyoruz
Sürekli Net Kopması yaşıyoruz 2Mbit Bağlantı kullanıyoruz, Arıza kaydı acıyorlar Sonuclandırıyorlar ertesi gün yine devam ediyor hizmetinde böylesi ???

Quicknet Şahsi dairelere olmuyor :))) şansımıza tüküriyim şu yaygınlaşsa da bi an önce Quicknet e geçsek :))

B7B

rank8
nX StyLe demiş ki:
hmmokbay demiş ki:
TTNET 8 Megabit sınırsız yaptır 49TL ödersin 8megabit'te sorun yok 3 aydır ttnette ama Biri al eğer alıcaksan
Senin dediğin 15 Gb kotalı :) Biz Aylık 80Gb minimum kota harcıyoruz :) TTNet Kol tarifesi uygular sonra bize :)) Peki Neden BiriNet ?
Kampanya vardı bi ara 8megabit sınırsız ayda 49tl bizimkisi ondan, biri kullanan arkadaşlarım sorun olmuyo diyolar indirirken bazen kötü oluyomuş ama sroda felan lag oldugu söylediklerini hiç görmedim :muck:

eğer süperonline varsa süperonline al hem hızlı hem çok daha ucuz. Ama eğer yoksa ben şuan Smile Adsl kullanıyorum hiç bir sorunum yok. Biri hakkında bilgim yok ama :lol:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Smile adsl sınırsız kullanıyorum, kullanamıyorum. 8mbit net güya ama 15 mb dosyayı 10 dkda indiriyorum. Smile'a geçmeyi düşünüyosan tekrar düşün derim :)

Takımı
Fenerbahce
Metover demiş ki:
Ben şuana kadar Turk.net kullandım gerçekten çok memnundum 8mbit sınırsız 49 TL.
TurkNet Kullanıcısı Arkadaşım var günde 100 Kez dc oluyorum diyor cok şikayet ediyor...

Önerileriniz için teşekkürler arkadaşlar

Şimdilik TTNette kalmayı düşünüyorum 1 2 Ay daha daha yeni tarife değiştirdim 4Mbit Sınırsız 3.5 geliyor minumum 82 TL odicez bakalım 1 2 ay kullanalım ondan sonra Smile geçeriz olmaz ise :)))

Yukarı Alt