Yeni Kurduğum Site İçin Silkroad Bölümümdeki Bilgileri "www.extraloob.com" dan alıyorum.Alıntısınında buradan olduğunu açıklayarak.Bunu yazmamın sebebi eğer siteme uğrarsanız sro bölümündede görüpte "emek hırsızı" gibi cümleler görmemek içindir.
Silkroad Bilgilerinide bu siteden almamın sebebi dereyi görmeden paçayı sıvamamak için.Yani ben araştırır kendim bulur veya yine burdan alır kendim upload eder rar şifresinide kendime göre yaparım.Fakat Daha sitenin tutacağı bile belli değil.O yüzden böyle bir zahmete girmeden hızla yükselmek istediğimizden.

bu konuyu buraya açmamın sebebi ise :D açıcak en uygun yer olarak gördüğüm için.

ps: site sırf sro üzerine değil çünkü exl warken :D bişi yapamazdık o yüzden her telden war.

Tabiki webmasterlik yolunda olan üyelerimizi sitecek seviyoruz, fakat şimdilik enerjinizi buraya harcamanız daha mantıklıdır.(benim fikrim)

Referans olarak extraloob.com göstermek ayrıcalıktır.

MetalMilitia demiş ki:
Tabiki webmasterlik yolunda olan üyelerimizi sitecek seviyoruz, fakat şimdilik enerjinizi buraya harcamanız daha mantıklıdır.(benim fikrim)

Referans olarak extraloob.com göstermek ayrıcalıktır.
bizde öyle gösteriyoruz zaten :D eğer büyürsek veya site bi ışık gösterirse gözümüzde kendi araştırmalarımızı veya dediğim gibi kendi uploadlarımız yaparız ama hızla yükselmek istiyoruz ilginiz için teşekkür ederim :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
iyi çalışmalar dileriz, web aleminde başarılarınız görmek isteriz.

Siz Fazla Gördünüz Sıra Bizde :P
Çok Teşekkür Ederim Okan Abi Darısı Başınıza Demiyecem Zaten Çok Başarılı Bir Sitesiniz O Yüzden :D

Yukarı Alt