RoyalFlush

Bilgiliyim
BaBaL2 demiş ki:
tamam çok güzel açıklamışsın herşeyi tamamda :roll: o sineği tek bir hamle ile öldürmek varken ,neden acı çektirerek öldürmeye çalışıyorsunu onu anlamadım :mrgreen:

Bir anda bitiyor herşey.Denedinmi bilmiyorum ama oldukça büyük ve normalinden daha sıcak bir alevle bunu yapıyorsun.Aynı dediğin tek hamleli öldürmekle fazla farkı yok.

Tartışma diyaloga bakın sinek diyalogu alla allah :D dünyada okadar köpek öldürüyorlar insan öldürüyorlar öldürülse sesinizi çıkartmıyorsunuz biz bi sinek öldürdük diye burda gerilim ortamı çıkartıyorsun :D

BlackMarshall demiş ki:
Tartışma diyaloga bakın sinek diyalogu alla allah :D dünyada okadar köpek öldürüyorlar insan öldürüyorlar öldürülse sesinizi çıkartmıyorsunuz biz bi sinek öldürdük diye burda gerilim ortamı çıkartıyorsun :D
:mrgreen: :mrgreen:

yaa böle hayvanlardan felan konuşulunca aklıma bişey geldi
hatırlarmısınız galatasaray şampiyon oldugunda kafeste aslanı sokaklarda gezdirmişlerdi, ve hayvan severler tepki göstermişti (bu hayvan severlerin %90 ı fenerbahçeli olsa gerek).
bide ruffles reklamı var hatırlarsınız belki hani tavuğun üstüne cipsi bağlıyolarda tavuğu yakalıyorlar. 10 kişi 1 tavuğun arkasından koşuyor tavuğa eziyet resmen neden hayvan severler buna tepki göstermiyor ? :D

Jigsaw

Aileden
Kavga etmeyin yahu, bi sineğin acıyı algılayabilecek bir sinir sistemi var mı ki? :P

Midbroke

Bilgiliyim
Burda çok gizli olan çekirge öldürme yöntemini açıklıyorum . TOP SECRET .
Malzemeler :
*Çekirgeyi yakalayabilecek bir bünye.
*Sinek ilacı
*Kolonya
*Çakmak , kibrit .
*3 tane peçete .

Yapılışı : Çekirge sinek ilacı ile etkisiz hale getirilir . ( uğraştırabilir ) . önceden hazırladığımız peçeteye çekirge sarılır . Peçetenin üstüne kolonya dökülür . Kolonya geldiğinde çekirgenin kafa bir milyon olacağı için hiçbirşey hissetmeyecektir :mrgreen: Kafa 1500 tabii o sırada çakmak ateşlenir ve peçete yakılır .

Midbroke demiş ki:
Malzemeler :
*Sinek ilacı
*Kolonya
*Çakmak , kibrit .
*3 tane peçete .

Yapılışı : Çekirge sinek ilacı ile etkisiz hale getirilir . ( uğraştırabilir ) . önceden hazırladığımız peçeteye çekirge sarılır . Peçetenin üstüne kolonya dökülür . Kolonya geldiğinde çekirgenin kafa bir milyon olacağı için hiçbirşey hissetmeyecektir :mrgreen: Kafa 1500 tabii o sırada çakmak ateşlenir ve peçete yakılır .
Birde Burdan yakın :detective: :mrgreen:

Midbroke

Bilgiliyim
BlackMarshall demiş ki:
Midbroke demiş ki:
Malzemeler :
*Sinek ilacı
*Kolonya
*Çakmak , kibrit .
*3 tane peçete .

Birde Burdan yakın :detective: :mrgreen:
Evet , yorumları alalım :mrgreen:

ii hoş ama biliyomusunuz ki bir canlıyı ateşle cezalandırmak çok büyük bir günah :think: :beer:

Yukarı Alt