Benım chara sürekli m cekiyorum ve 3 gunde bir sıfırlanıyo benım para.Her hafta şifremi değiştiriyorum ve email koruması var ama charda sürekli böyle birşey oluyo bu oyunun bug'umu..Biri Yardimci olsun

garibim ^^ birisi seni kazıklıyor id pwni değiştir virüs taraması yap en kötü format atarsın :)

vF0rVendetta demiş ki:
Benım chara sürekli m cekiyorum ve 3 gunde bir sıfırlanıyo benım para.Her hafta şifremi değiştiriyorum ve email koruması var ama charda sürekli böyle birşey oluyo bu oyunun bug'umu..Biri Yardimci olsun
hotmailden msnini aç sağ üstte İsim yazar ismin üstüne bas 2 tane msn varsa ordaki senin msn değil de başka msn olanı kaldır büyük ihtimal adam seni ordan soyuyor yani başka bir msn e bağlı olabilir :wink1:

BayPipo demiş ki:
garibim ^^ birisi seni kazıklıyor id pwni değiştir virüs taraması yap en kötü format atarsın :)
Ya Zaten yanı Charın her hafta soyulması gibi bi durum olamaz yanı Hafta başı ben sürekli şifremi değiştiriyorum bütün Şifrelerimi buluyolar :D Cafede de asla açmıyorum yani..Virüs taraması yaptırcm Artik nasıl düzelcekse :)

vF0rVendetta demiş ki:
bir program vardı adını tam hatırlamıyorum ama bilgisayarında yazdığın yazıyı girdiğin siteleri eğer program atıldıktan sonra kullandıysan üyelik ıd pw lerini kısacası herşeyini programı sana gönderenin msn adresine e-mail olarak yolluyor pc ne format at sorun düzelir birde m alırken exchange kullanma stall dan al m yi böylece kimse sana onu gönderemez ayrıca şifreni değistirirsen charının gz sini bile bulmuş olabilirler adam sürekli m alıyor diye bir şey yapmamış olabilirler bu yüzden formattan sonra charının şifresini bile değiştirebilirler o yüzden format at sonrada hemen şifreni değiştir :thumbsup:

Yukarı Alt