Merhaba sro bot kullanıyorum iki problemım var yardımcı olursanız sevınırım sımdıden tesekkurler

1-) Pc de direk botla girersem yanı sadıce tek charla botu acarsam tamacacak gıbı logo gelıyo sılkroadın sonra bırden kayboluyo acmıyor. fakat once normal giriş yapıp bırıncı charı gırdıkten sonra botu calıstırıp multı clıentle gırersem bot calısıyor.

2-) bot sadıce kasıyo ayarlarını coktandır yapmıstım ama saraya geldımı ne alıs verıs yapıyo ne kasadan bolum secıyo npc den bıse alıyo nede saraydan gerı gelıp kasıyo oylece kalıyo lutfen bunlar ıcın cozum yolu verın bana. ayrıca varya yenı botun en bastan nasıl ayarlanacagı hakkında resımlı anlatım. inşallah yardımcı oursunuz sımdıden tesekkurler ıyı calısmalar.

CaN_KsK demiş ki:
2.1024x768 yap oyun ayarlarını , 1. hakkında bir fikrim yok.
öncelikle ilgine teşekkür ederim. monitorum lcd 19 oldugu ıcın cozunurlugunu yukseltmedımmı yanı dedıgın gıbı 1024*768 yapınca grafıkler kotu gorunuyor neyse bunu denerım ınsallah ıse yarar tesekkurler bu arada sagol.

1-) Soru hakkında bilgisi olan varsa paylasırsa sevınırım

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Buraya bakarsan yardım alabilirsin ;

viewtopic.php?f=14&t=47682

Birinci problemini bozuk türkçen'den dolayı anlayamadım. Açık bir dille ifade edersen yardım etmeye çalışacağım.

İsrobot Destek Bölümüne Taşınmıştır.

Kemalist demiş ki:

Birinci problemini bozuk türkçen'den dolayı anlayamadım. Açık bir dille ifade edersen yardım etmeye çalışacağım.

Oke şöyle anlatayım sagol oncelıkle ilgilendiğin için...

Bota tıkladım saatın yanına geldı starta bastım sılkroadın logosu geldı bırden kayboldu ve oyunu acmadı sureklı boyle yapıyor sebebı nedır ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SoundMax demiş ki:
Kemalist demiş ki:

Oke şöyle anlatayım sagol oncelıkle ilgilendiğin için...

Bota tıkladım saatın yanına geldı starta bastım sılkroadın logosu geldı bırden kayboldu ve oyunu acmadı sureklı boyle yapıyor sebebı nedır ?
Bot369'daki clienti' içine at.

Bendede öyle yapıyordu soru işareti hatası geliyordu bir kaç kere tekrarlayınca düzeliyordu sende düzelmiyor mu ?

Hayır bende soru işaretleri gelmiyor. Direk kapanıyor zaten clientide attım içine ama nedense olmadı bi türlü. böyle giderse image geri yükliyecem. başka çözüm yolu bilen cok sagolun ?

Hayır denemedim teşekkürler ama neden bunlara gerek kalsın ki herkez gibi normal botumla giremiyim birkerede. ve char hackleme gibi bir riski varmıdır gerçi extraloob böyle birşeye göz yummaz sanırım

CaN_KsK demiş ki:
2.1024x768 yap oyun ayarlarını , 1. hakkında bir fikrim yok.
dediğin yöntemi şimdi denedim ama bir değişiklik yok kardeşim yine bot aynı beklıyor. başka yol varmı acaba ?

Yukarı Alt