Belki çoğunuz biliyordur ama genel bir araştırma yaptım ve bu konunun daha önce

verilmediğini gördüm ve açıklamakta fayda oluğunu düşündüm.

İlk önce şunu demek isterim bu yapıcağınız işlem size ne gibi
faydalar sağlıyacaktır;

*Öncelikle msn de sürekli online biriyseniz msn de size biri msj atarsa meşgul olsanız
bile msjın geldiğini görürsünüz.

*Başlat menüsü,hızlı başlat olduğu için ani bir işte masaüstüne dönebilirsiniz.

Açıklama:Benim ekran çözünürlüğüm 1152*864 silkroad ekran çözünürlüğüm
ise 1024*768 eğer sizde böyle aşağıdaki resimler gibi silkroad ekranınız olacaktır.

Oyundayken ESC basıyoruz Options sekmesine geliyoruz, ardından setting sekmesine geliyoruz ve use windows mode sekmesini işaretliyoruz confirm diyoruz.
Resimdeki gibi yapıyoruz

- Resim Silinmiş.

Ve bu işlemleri yaptıktan sonra Silkroad Ekranı

- Resim Silinmiş.

NOT:ALINTI DEĞİLDİR!!!!

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
__RebelTurk__ demiş ki:
yanlız bu şekilde isro bot towna dönünce alışveriş yapmaz bilginize..
hayır öyle birşey yok.Bu şekilde isrobot dilediğinizi yapıyor oyunun ekran çözünürlüğünü değiştirmiyorsun.Oyunun ekranını yarıya bölüyorsun o yüzden bot alaışveriş yapıyor :)3 yıldır böyle oynuyorum

Bende yaptığın işlem olmadı benim lcd bida vista heralde ondan ama oyun içinde senin yaptığını yapıp birde 800X600 yaptın anca öyle oldu senin yaptığında başarısız olanlar birde bunu denesin oyun ekranı bağayı küçülüyor acaba böyle yaparsak aynı anda 3 char açsam dahamı az kasar. :think:

t3trat demiş ki:
Bende yaptığın işlem olmadı benim lcd bida vista heralde ondan ama oyun içinde senin yaptığını yapıp birde 800X600 yaptın anca öyle oldu senin yaptığında başarısız olanlar birde bunu denesin oyun ekranı bağayı küçülüyor acaba böyle yaparsak aynı anda 3 char açsam dahamı az kasar. :think:

Evet daha az kasıyor ama 800*600 yaptıgın zaman isrobot town da takılabililir.Denemedim çünkü ama benim ayarladıgım şekilde takılmıyor

Yukarı Alt