Takımı
Galatasaray
bildik pirate dressin renk değiştirmiş versiyonu sırtınada kırıkkale tüfeği koy tamamdır yedir gitsin joymax anlayışı binlerce alternatif kıyafet varken hep aynı formattan devam ediyorlar -.-

extraloob demiş ki:
pirate'ye tüfek eklemişler olmuş size admiral hayır milyar tane giysi üretilebilirken eden aynıları geliyor 31 ağustos'ta yeni server + yeni dress + L5+ ama çok güzel olacak hani şu oyuna 0'dan başlayacak olsam 31 Ağustos tam zamanı bas parayı 1100 silk al 2ay götürsün seni sonra 1100 silk daha al 2 ay daha gidersin 4 ayda da lvl 100 olursun cillop gibi server'ı da öttürürsün.
Çok masraf ettiriyorsun sende :santa: 4 ayda 2200 Silk bide 100 Lv diyorsun bunun 110 uda var :santa:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MakaramaSuko demiş ki:
extraloob demiş ki:
pirate'ye tüfek eklemişler olmuş size admiral hayır milyar tane giysi üretilebilirken eden aynıları geliyor 31 ağustos'ta yeni server + yeni dress + L5+ ama çok güzel olacak hani şu oyuna 0'dan başlayacak olsam 31 Ağustos tam zamanı bas parayı 1100 silk al 2ay götürsün seni sonra 1100 silk daha al 2 ay daha gidersin 4 ayda da lvl 100 olursun cillop gibi server'ı da öttürürsün.
Çok masraf ettiriyorsun sende :santa: 4 ayda 2200 Silk bide 100 Lv diyorsun bunun 110 uda var :santa:

110 insan işi değil :P

duzceli01 demiş ki:
ßenimde hoşuma gitti gelsin glaiveme alaßilirim.
sizin gibiler sayesinde para kazanıyo joymax zaten xP
bu arada nasıl giysiler bekliyorsunuz arkadaşlar moda tasarımcılığı damarınız tutmuş da?

:@DogukaaN
ßenim için dressin iyisi kötüsü fark etmez Yakışsın yeter. Çok biliyosan sen yeni kıyafetler çıkarda alalım :P

duzceli01 demiş ki:
:@DogukaaN
ßenim için dressin iyisi kötüsü fark etmez Yakışsın yeter. Çok biliyosan sen yeni kıyafetler çıkarda alalım :P
neden laf ebeliği yapıyosun?ben laf söyleyenlere cevap verdim.beğenmedim diye bi iddiam da yoktu.niye atladın?anlamadım.

duzceli01 demiş ki:
Lafını bilde konus.
verecek cevabın olmayınca tabii.oradan kalkıp laf atan sensin.haksız yere.sonra lafımı bilip konuşmayan benim.öyle mi?çok biliyosun sen.ayrıca,bilipte değil,bilip de.senin benle tartışman(pardon fazla kaçtı) konuşman için daha çok uzun süre var.

bu arada nasıl giysiler bekliyorsunuz arkadaşlar moda tasarımcılığı damarınız tutmuş da?

ßu Lafını bana Diyorsun ve Ordan Kalkıp Laf Atan sensin Diyosun.......

duzceli01 demiş ki:

ßu Lafını bana Diyorsun ve Ordan Kalkıp Laf Atan sensin Diyosun.......
"sizin" dedim.sizin?kökü ne?siz.siz ne oluyor?2.çoğul şahıs.çoğul.anlatabildim mi?birden fazla.FAZ LA.anladın mı?
Sadece sana gelmedi yani o kadar kişi bi şey demedi ama sen?¿

Yukarı Alt