Server
Flora
Takımı
Galatasaray
çok teşekkürler hepinize silkroad online'a başlayacak olanlara klavye'de hangi tuş ne işe yarar kısa şık bir rehber oldu :kalp:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
koskoca 300 bin üyeli 2.5milyon mesajlı sitemizde silkroad online üzerine herşey var bir baktım klavye tuş takımı görevleri yok oturdum ve yaptım eksik tamamlanmış oldu 8)

haha eksik var xD alt tuşunun bi işlevi daha var meala bankanıza item koyarken inventoryden pete item atarken yada + basarken alt tuşuna basıp iteme tıklarsanız otomatik olarak ne işlem yapmak istiyorsanız yaabilirsiniz özellikler 100 capdayken stone yapmak da süper işe yarıyordu xD gerisi bilindik şeyler saten

canerayberkk demiş ki:
haha eksik var xD alt tuşunun bi işlevi daha var meala bankanıza item koyarken inventoryden pete item atarken yada + basarken alt tuşuna basıp iteme tıklarsanız otomatik olarak ne işlem yapmak istiyorsanız yaabilirsiniz özellikler 100 capdayken stone yapmak da süper işe yarıyordu xD gerisi bilindik şeyler saten
Tamda bunları yazacaktım

Toxicated demiş ki:
Hepsini biliyorum ve kullanmaktayım lakin çoğunu bilmeyen arkadaşlarımız muhakkak vardır. Umarım onlara faydalı olur :beer: :kalp:
+DaRK
Ps: Ctrl'e basılı tutup mob'a tıklarsanız 1 tıkta atack yapmaya başlayacaktır...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
yok walla bilmiyordum, kuzum nereden bileceğim ki her işimi sbot yapıyor ben sadece capture the flag'lara katılıyorum bir de denk gelirsem unique avcılığı haa bir de itemlere özellik basıyorum :P

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
yok walla bilmiyordum, kuzum nereden bileceğim ki her işimi sbot yapıyor ben sadece capture the flag'lara katılıyorum bir de denk gelirsem unique avcılığı haa bir de itemlere özellik basıyorum :P
Abi onu da sbot yapmıyor muydu :mrgreen:
ps: hiç sbot kullanmadım işte biz de autoselect takılıyoruz bakalım bu gün 2senelik pserverlardan swsroya ilk defa loop'lu bot çıkacak hayırlısı 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
teşekkürler canlarım şimdi baktımda çok şık ve kibar mevsimsel bir görsel hazırlamışım çok creative adamım yahu nese:

tolga2707 demiş ki:
Sadece ctrl ile basılan tüm itemların alınmasını bilmiyordum. Fakat Key Map bölümünde bir sürü tuş vardı onlarında açıklaması yapılsa güzel olurdu. Mesela bir Force Glavierken bir tuş vardı hemen kendi adamını seçiyordu ve rahatlıkla skill basabiliyordum, düşünün derim :wink1:
ctrl + 1 e basarsan kendi adamını secersin, ctrl +2 ye basarsan pt deki 2. adamı secer (yanındaysa) 3 e basarsan 3. adamı 4 e basarsan 4. adamı böyle böyle gider...

ps:Eline saglık abi :muck:

ps2:Hepsini biliyordum 8) makara:

Yukarı Alt