1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Silkroad Online İslam Irkıyla Gelebilecek Olan Yeni Itemler

1. _MaYBe1DaY_

_MaYBe1DaY_ Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni Hızlı Koşma İtemleri: Belli bir süre zarfında (1 aylık-haftalık gibi) büyük ihtimal Mavi olan %50 Kırmızı ise %100 Hız verecek!

[​IMG] [​IMG]

Skill Resetleyici: Şu an İtem Mall da mevcut olan Skill kapatıcının ekonomik boyudur. 10 Skill geri alır.

Reinforce Potionlar: Bu potlar Armor, Weapon , Accessorylere +2 basılmışgibi etki yaratır. Sürelidir!(ne kadar alıntıda olsa başkasının tahminini kullanmak istemedim süresi hakkında bilgim yok!)

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Pet Skilleri: Petlerin skille vurmasına olanak sağlayan itemimizdir.Bu skiller: Resimlerinden anlaşılayacağı üzerine Ateş(Fire) - Buz(Cold) - Elektrik (Lightning)

[​IMG] [​IMG][​IMG]

Summon Potu: İslam çarları gibi bütün çarların Summon özelliği olsun diye cin summonu da var.(Ama başka birşeyde olabilir.)

Europa Mercenary: Europe için mercenary itemi

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Skill Tabletleri: Başka sitelerde yeni skill kitabı olacağı iddia ediliyor.Tam Bir Bilgim YOK! bu tablet hakkında!

[​IMG][​IMG][​IMG]

Yeni Jade Tabletler: Tam bir açıklaması mevcut değil fakat çeviren arkadaş HP/MP Kurtarma diye çevirmiş.

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Yeni Sapphire Tabletler: Bunlar ise STR INT ve BAD STATUS DÜŞÜRÜCÜ oluyormuş.

[​IMG][​IMG]

NOT:Alıntıdır sonra alıntı yapmışsın niye söylemiyorsun gibi şeyler olmasın mühim olan paylaşım

2. Sekk

Sekk Old School olduser rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Web Tasarım.
    Doğruluğu Nedir Bilinmez Ama Teşekkürler paylaştığın İçin ..

3. boo

boo Tanınıyorum rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok guzel bilgiler saol bana yeni malzemeler cikti :)