Joymaxten satın almis çinliler Silkroad biraz gelistirerek Silkroad 2 olusturmuslar . Oyun cok guzel tek problem uyelik almak çinli kimlik numarasi ve telefon lazim betasi dun acildi . Isteyen arkadaslar baslayabilir . www.sronew.com

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Demekki Sadece Çin malları oynucak oyunu zaten adamların herşeyi çakma metin 2 ye benzetmişler bunun grafikler biraz daha göz alıcı her yerde kendini belli ediyor adamlar

Bulabilsem kimlik numarasi ve telefon kayit olup oynamak istiyorum wechatten çinli adam ariyom :) Adult olmasi şartmış beyler bu arada .

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

oyunu indiriyorum ama 90kbps ile indiriyor 8mbps var üyelik almayı başardım inince girecem inşallah kabul ederse ^^

indirmeyi başlattım bakalım oyuna girebilecek miyim :) girersem fotoğraf atarım

Bu mesaj Minotoche rumuzlu uyeden alinti yapildi
Minotoche demiş ki:
üye olduktan sonra burdan test kodu almamız gerekiyor sanırım. ama şuan süresi dolmuş olabilir. bekleyelim ve görelim

edit
şuanda çin saatini http://www.saatkac.com/index.php?dCountry=China 23:50 olarak gösteriyo sanırım bunu denemek için 14 saate ihtiyacımız olacak. bekleyelim görelim
takipteyim lütfen oyuna girersen resimler paylas :D

Boşuna beklemeyin derim neden diye soracak olursanız test account almanız gerekiyor o da 14:00-22:00 ( kore saati ) arası alınıyor şuan korede saat gece 01:38 yani onların saatini beklemek zorundayız diye düşünüyorum ha bu süre zarfı içinde giren olursa da bizle paylaşsın.

- Resim Silinmiş.

Belki server traffic gibi bir yazıdır bilmiyorum yukarıda yazdıklarım teoride olabili

Tamamen değiştirmişler silkroadı.
Tüm MMORPG leri karıştırıp birşey çıkartmışlar ortaya :|

oynanışı silkroaddan çok farklı beni hiç etkileyemediler. ama ingilizce versiyonunu bekleyip bir daha oynamak istiyorum

test üyelikleri;
Kod:
ID: test1594 PW: zL3u78
ID: test2058 PW: mmkv9N
ID: tas12467 PW: Udkudi487

Yukarı Alt