Canavarlardan 10-20 gold çıksa,

Goldbotlar işe yaramaz veya goldlar çok pahalı olacağından çoğu kişi almaz

Job çok fazla önem kazanır vede gerçek ipek yolunu yaşarız:)

ilk once su transport ları guncellemerlerı lazım 108 lwl ız bı thıef cıktımı dırek yatıor ^^

SayHiToReaper demiş ki:
O kadar para çıkarsa kervan için malı nasıl alcan?

zaten para kolay bulunamayacağına göre taxide fazla olmayacak ve parti kurulacak sohbet ortamı falan artacak

Vede job bu yüzden güzel olacak gerçekten para kazanmak için ve eğlenmek için yapacaksın.
Normalde herkes zevk için yapıyor bu zamanda .

Haklısın ilk oynadığım zamanlar 20yi 30 u iple çekiyodum 30 olunca hemen yeni transportla kervan yapıyodum 100k. para kazanınca seviniyodum :santa:
Şimdi öyle mi ki thieflik yapayım diyorum en kritik en çok kullınlan noktalarda 2-3 saat bekliyotrum bi kervan geçmiyo
Eskiden daha güzeldi daral:

Ay boyunca en çok kervan çeken /koruyan/soyanlara belirli ödüller verilse müthiş olur...

Güzel fikir bunun yanında mesela bir kervandan 100k alıyorsak 1m alsak herkeze cazip gelir.

Fakat silkroad değişti artık amacın dışına çıktı.

Bence Silkroad ' ı güzel yapıcak şey : Exp oranını arttırıp asıL ' Silkroad ' Türkçe anlamını vurguLamak daha güzel olur.
Yani herkes 100 lvl olsun veya her neyse sonra toplanıp kervan ceksinler thiefler gelsin almaya calıssın. Böylede güzel olur bence yani Silkroad ın türkçesi İpekYolu zaten orda kervan çekilirmiş bu oyunun bir amacıda o yani

Yukarı Alt