Bu yaptıgım sro server kopyası GG yani. sorun şu sanırım nprotectin bende olan versiyonu ile 1,96 sürüm sro var onlar birbirine uymuyor japoncalı Error alıyorum C9 yani bakalım uğraşıyorum başka bi nprotect server lazım bana kısacası

-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardesim degisik dosyalar bbunlar ben gg yi iptal edip oyuna girdimistim birazdan buraya benim yaptıogım serverdan resim koycam bi buliyim bu arada msnni veririmisin

Neden bahsediyorsun arkadaşım GG serverı iptal edersen normal sro serverlarına dalacaksın zaten bunu kim istiyorki oyunu normal açar girerim :) Ayrıca kendi serverını kurman demek servera istediğin herkesi alman demektir :)

arkadasım gg yi iptal etmesem oyuna girmiyor netdede gg nin yeni dosyaları olmadıgı icin oyun hic acılmıyor en azından oyunu acıp bi ilerleme gösterdim.sen msn versende siteyi bu kdr meşgul etmesek?

-Resim Silinmiş.

GG yi iptal etmediğim zaman bu geliyor arkadaşım fakat crowded serverlar daha seçilemiyor !

Ayrıca intranet üzerinden msnin benzeri bi programını kullanıyorum işlerim için normal msn kullanmıyorum.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
kardesim sen bu oyunu 1.93 de açmısın :lol: :lol: :lol: :lol: ben 1.30 da açtım orasını bilemem ve onları seçmiştim ben bi şekilde ama server.dat dan bişiler yapmıstım ama hatırlamıyorum bu gidisle msn kullanmıyosan bu muhabbet 100 lerce msj olur :?!!! popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn extraokk extraokk extraokk

alper556 demiş ki:
kardesim sen bu oyunu 1.93 de açmısın :lol: :lol: :lol: :lol: ben 1.30 da açtım orasını bilemem ve onları seçmiştim ben bi şekilde ama server.dat dan bişiler yapmıstım ama hatırlamıyorum bu gidisle msn kullanmıyosan bu muhabbet 100 lerce msj olur :?!!! popcorn popcorn popcorn popcorn popcorn extraokk extraokk extraokk

HAhahaha yaptım :)

Bende sizi İzliyorum 2 Nizinde Versiyonu Degişik 2 Nizinde İşlevleri yani yaptıgınız İşler Degişik Olabilirmi? kahvekeyfi popcorn kahvekeyfi

ya kardesim yaptın ok?

oraya kdr kolay tmm ben 100 lerxce char yaratım hp sini manasını sp sinin editledim hatta sana ulasabilcegim bişi biyer sölesana nasıl editleyecegini özellikle anlatıyım ben diyorumki sosun+8 char yaptım sen bana diyosun char yaratım oyuna giriceksin bisi yapamıycaksın öle geziceksin npc ekenmiyo cunku sremuda Neutral

bak eğer kendi host dosyana benim modemin ipsini eklersen ki private serverların çalışma yöntemi budur aynı anda aynı serverda olabileceğiz npc kimin umrunda elinde sosun+11 ve sınırsız malzeme oldukça pvp gücü olur o zmn

yaw dogruda npc kimin umrunda ancak o itemleri nasıl alcaksın bende o kdr denedişm hatta bi ara 11 lvl female garment ayakabıyı male armor adama giydirmiştim codlarla oynuyarak ama işte o +11 nasıl alcan orarası sorun

Evet son Sro alimDen geldi Evet nasıl Bulucaz o Kodları yani 64 Glavieyi Nereden alıcz npc Olmadan?

şahin bende işte o kdr codlarla ugrastım en fazla elime 8 lvl blade aldım silah olarak detective detective

emr

rank8
LİNK ler nerdee Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Yukarı Alt