İllegal program hakkında : arkadaslar bnim pluto da 81 wizardım 7 günlük block yedi nedeni

isrobot tan mı kaynaklanıyor ? isrobot kullanıyorum, ve yeni de silvr pre basmıstım bir daha block

yememem icin neler yapmam gerekiyor yardım ederseniz sevinirim... :cry:

Botu kesinlikle kullanmaman gerekiyor .
2. kez ismin block listesinde oldumu 14 gün, 3.'sünde ise süresiz banlanırsın .

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
emircanby demiş ki:
İllegal program hakkında : arkadaslar bnim pluto da 81 wizardım 7 günlük block yedi nedeni

isrobot tan mı kaynaklanıyor ? isrobot kullanıyorum, ve yeni de silvr pre basmıstım bir daha block

yapman gereken su onların senin üzerinden gözünü çekmeleri için yaklasık 1 ay bot kullanmaman gerek bu bot fark etmez hiçbir botu kullanma

RiodeJaneiro demiş ki:
emircanby demiş ki:

yapman gereken su onların senin üzerinden gözünü çekmeleri için yaklasık 1 ay bot kullanmaman gerek bu bot fark etmez hiçbir botu kullanma
1 ay sonra silk bulundursam isrobota devam etsem olur mu cünkü ; isrobotsuz elle kasmak resmen bir işkence...

RiodeJaneiro

Öğretiyorum
WosT demiş ki:
Sbot'a geç derim.Sbotta bu sorunu fazla yaşayan göremedim.
malesef aynı sorunu sbottada yaşayan cok arkadaş var benden sana tavsiye 1 ay hiçbir botu kullanma elle kasacan artık bi süre 1 ay sonra al bi pre plus sonrada devam et bndn sana tavsiye

RiodeJaneiro demiş ki:
WosT demiş ki:
malesef aynı sorunu sbottada yaşayan cok arkadaş var benden sana tavsiye 1 ay hiçbir botu kullanma elle kasacan artık bi süre 1 ay sonra al bi pre plus sonrada devam et bndn sana tavsiye
aslında bu charda da pre vardı ama hazır silk yoktu büyük bi ihtimalle ondan banladılar sinir artık 1 ay sonra bota giricem senin dedigin gibi yapıcam artık sinir oluorum ya o kadar gbot var onları banlamamıyolar benim 81 lik charı banlıyolar olucak iş degil ya... 7 günlük pre de boşa gitti yapıcak bişey yok artık bi dahaki banladıklarında charı satmak zorunda kalıcam :think:

Arcadia demiş ki:
emircanby demiş ki:
WosT demiş ki:
sbot ta kullanmadıgın süre gidiyo mu ? :?:
gitmiyorsa bende sbota geçmeyi düşünüyorum
Kusura bakmayın topice yeni bakabildim.Bot malesef isro bot gibi değil.Bot bir aylık olarak alınıyor.1 aylık fiyatı 5€.Bot-cave.net'ten ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Yukarı Alt