Merhaba arkadaşlar. Tüm pc hayatım boyunca beni silkroaddan başka hiç bi oyun mutlu etmedi ve zevk vermedi. bugün okulların açılmasıyla birlikte bi karar verdim.. elle kasıcam her mobdan ayrı zevk alıcam.. emek vericem.. ama az ve öz oynıycam.. sizce işkence mi çekerim ? :)

80cap , 1x servere başlamıştım.Elle kasması çok zevkliydi , ama tutupta isroda oynamak saçma.Onun yerine güzel bir pserver bul ona başla derim.

Bu mesaj CezaAlp rumuzlu uyeden alinti yapildi
CezaAlp demiş ki:
80cap , 1x servere başlamıştım.Elle kasması çok zevkliydi , ama tutupta isroda oynamak saçma.Onun yerine güzel bir pserver bul ona başla derim.
abi pvp serverda sıkılıyorum ya

Takımı
Fenerbahce
asıl isroda sıkılırsın artık. güzel bir emek server bulmalısın CezaAlp'inde dediği gibi.

2-3 yılda bir mahallenin delisi gibi buraya gelip selam veriyorum yaşımı yazıyorum ve gidiyorum.Sro eski sevgili gibi aklına gelip duruyor insanın, sonra da burası :mrgreen:Kayıt olduğumda 15 yaşındaydım şimdi 22.Önceden en sevdiğim konular burada olurdu.Keşke sro bu kadar çabuk bitmeseydi.Tekrar selamlar ve güle güle.1-2 yıl sonra görüşmek üzere.:byes::byes:

Yukarı Alt