Server
Eris
:footer:
Merhaba Extraloob Ailesi! :popcorn:

Bugün sizlere Asia Minor Outpost 2 görevlerini tanıtacağım.

Nedir bu Outpost?

Outpost dediğimiz karakol anlamına gelmektedir, Silkroad'da uzun süredir görevleri şehir dışına kaymış durumda. Önceden görevleri şehir içindeki NPC'lerden alıp yapıyorduk.
Fakat bu değişti belirli bölgelere karakollar eklenip görevler oraya kaydırıldı. :oldie:

Bu konumuzda Asia Minor Outpost 2 görevlerini göstereceğim.

1. Görev: Eski Alfabe Kullanan Vahşi Kabileler

2. Görev: Sonsuz Ok Yağmuru

3. Görev: Eşyaları Kabul Etme

4. Görev: Pek Doğru Görünmüyor

5. Görev: Tasteful Savage Kabilesi

6. Görev: Asla Bilemeyiz

Asia Minor Outposts 2 görevleri bu kadar.
Başka bir outpost konusunda görüşmek üzere. :byes:

Son düzenleme:

EmirBeyX

Whymach1ne
hocam görevleri yaparken konuşsanız iyi olazmı ? şahsen çok iyi olur denerin derim . hatta mümkünse facecam felanda mükemmel olur.silkroad camiasında hiç yok böyle bi içerik.

Server
Eris
hocam görevleri yaparken konuşsanız iyi olazmı ? şahsen çok iyi olur denerin derim . hatta mümkünse facecam felanda mükemmel olur.silkroad camiasında hiç yok böyle bi içerik.
Konuşma önerisini bir sen değil bir çok insan söyledi bunca zamandır kanal 2 senedir açık. Konuşup ne konuşayım zaten görev sabit bir script yapıyorum hani gidip ''arkadaşlar şurada champion varmış aha giant buldum''' gibi saçma diyaloglar içine girmek istemediğim için oyun sesi ile çekim yapıyorum 2 yıldır. Facecam'e de pek sıcak bakmıyorum ailemle kaldığım için ev ortamı bazen müsait olur bazen müsait olmaz görüntü kaydına ondan dolayı müsait olmadığı zaman facecam koymadan atıp müsait olunca geri facecam koymakta biraz saçma durur. Fikirlerin düşüncelerin güzelde bunlar genelde bir GTA, NFS, gibi farklı konsept oyunları çeken kişilerin yapması daha uygun olan şeyler.

2 yıldır sessiz ve görüntüsüz, oyun sesi ve görüntüsü ile çekim yapıyorum bide şu avantajı var bunun kanalı sadece türkiyeden izlemiyorlar, mısır , vietnam, almanya, brezilya gibi bölgelerden azımsanmayacak bir izleyici kitlesi var ben türkçe konuşsam adam hiç bir şey anlamayacak.

Videoları bile 2 dile çeviriyorum bir ana dilim türkçe birde global dil ingilizce bence şu anlık gayet iyi gibi yine de önerilerinize her zaman açığım duruma göre değerlendirebiliriz.

Server
Eris
We Never Know görevi konuya eklendi.
Asia Minor Outposts 2 görevleri bu kadar.
Başka bir outpost konusunda görüşmek üzere. :byes:

Yukarı Alt