- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Olay Şu;

Canım sıkıldı elixer alıp + basayım dedim 25 tane bastım birşey olmadı. 2. Posta elixer aldım +1 de kalmıştı silah en son +7 ye tekte geçti. 10 Dakka sonra canım tekrar sıkıldı çektim 2 tane daha gittim + basmaya sonuç resimlere. +8 olmasa silah +1 olurdu 2. resimde

Ps: ben +5 den sonra silaha bakmadan + basarım keşke baksaymışım summer2:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Mavi Duman demiş ki:
inventory çekseydin orda yazardi zaten geçip geçmedi 8 e :lol:
F12 ye basar sağ tarafa invertory sol a da alcemy i koyarım silah kısmını görmücek şekilde sol tarafa dogru sokarım ( +7 den sonra bastıklarıma ) sonra Restart çekerim girer öle bakarım ^^ zaten yazdım 3 Seçenek var ya +0 olur (+8 olmuştur) +1 olur ( +8 olmaz 2. Elixer ı basarken +1 olur %100 ) +9 Olur ( 2 elixer da tutar ^^ )

xtollgax demiş ki:
Mavi Duman demiş ki:
inventory çekseydin orda yazardi zaten geçip geçmedi 8 e :lol:
F12 ye basar sağ tarafa invertory sol a da alcemy i koyarım silah kısmını görmücek şekilde sol tarafa dogru sokarım ( +7 den sonra bastıklarıma ) sonra Restart çekerim girer öle bakarım ^^ zaten yazdım 3 Seçenek var ya +0 olur (+8 olmuştur) +1 olur ( +8 olmaz 2. Elixer ı basarken +1 olur %100 ) +9 Olur ( 2 elixer da tutar ^^ )
sonuç 0.

kardeş sennki hiç bişy deil bn normal bi 104 bowa +3 denicektm +7 bowumda invetory deydi yanlışlıkla +7 bowa denemiş 3 tane elixir weapon silah +10 oldu yemin edemr :D:D SWdeki tek +10du xPP sonra sattım laz çocğun tekine +11 denemişler silaha hatta maxolojide war videosunu çekmişler basarken :DD:D:D mallıkta son nokta zaten x=)))

Yukarı Alt