EmmaW

değerli admin ve mod.larım Lord_Sniper'ın bana yazdığı mesajı şikayet ediyorum.Mesajında bana hakaret ediyor ve çok saygısızca konuşuyor. mesajı ise şu ;
berkomu musun ne hayvansan burası forum insan dolandırma yeri değil istediğmiz gibi dalga geçeriz sana sormayız lan adam ol tmm mı mailto:[email protected] ekle sinir etme beni.forum olduğunu unutma sizde sözünüzde durun adam diye geçiniyonuz ohh keyfinize doyum yok.
bu şahısın forumdan BANlanmasını istiyorum :evil:

EmmaW

benim bu şahısın banlanmasını isteme nedenlerim arasında şuda var emre6..... diye birisi vardı oda konuşmaları yüzünden banlandı o banlanıyosa bu şahısında banlanması lazım

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
berkemo nun marifetleri
1.insanları dolandırmak
2.insaları oyalamak
3.insanların zamanını almak
4.forumda konu kirliliği
5.forumda mesaj kirliliği
6.terbiyeli konuş.
berkomu kendini bidüşün.reklam yapmadın mı? emre reklam yaptı diye ban yedi.başka siteyi öne sürerek.kemalist haklı kişilere ban verir.
1.Pazar günü açılcaktı server ne oldu?
2.foto koycaktınız ?
3.olmazsa özür diliyecektin nerde özrün ?

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
kemalist beni tanır çok konuşkanımdır.o lafları hak ettin.insanları dolandıroyn.hayal kırıkğı yapıyon.o lafım doğruymuş demekki kemalist uyarmadı.düşün öle konuş.Kemalist sitede nerdeyse gece gündüz açık mesajları okuyor merak etme sen kimin ceza alacağına o kara verir.

EmmaW

1.insanları dolandırmak(nereye dolandırdım söleyebilirmisin)
2.insaları oyalamak(bunu kabul ediyorum yapmaya çalıştık ama olmadı)
3.insanların zamanını almak(buda çok az var)
4.forumda konu kirliliği(kaçtane konu açtım lütfen bi bak!)
5.forumda mesaj kirliliği(her konuya gereksiz mesaj yazan senmi benmi?)
6.terbiyeli konuş.(bitane terbiyesiz konuştuğum mesajımı bul foruma bidaha girmicem ve ayrıca insanlara hakaret eden ben deil sen,insanlarla askerlik arkadaşı gibi konuşan ben deil sen!)
berkomu kendini bidüşün.reklam yapmadın mı? emre reklam yaptı diye ban yedi.başka siteyi öne sürerek.kemalist haklı kişilere ban verir.(o bux to yu para toplamak için söledik ama sonradan bişiler oldu dağıldı.bux to yla bizim ne açıda karımız olmuş olabilir bux to bize reklam yapın mı diyor?)
1.Pazar günü açılcaktı server ne oldu?(biz pazar günü açılcak diye bişey demedik! pazar günü test yapıcaz dedik!)
2.foto koycaktınız ?(utkunun online olmasını bekliyoruz)
3.olmazsa özür diliyecektin nerde özrün ?(serverın açılmayacağını nerden biliyosun kesin mi? ben dedimki kesin açılmasın özür dilicem diye)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Şikayetlerinizi Olması , Yapılması Gibi Yapınız . Her Hangi Bir Mesajı Bildirmek İstiyorsanız "!" Resimli Butona Tıklayarak Gerekçenizi Yazarak Mesajı Bildirebilirsiniz .

Ekleme : Ben Bir İnsanım Ve Pm Kutuma Gelen Her Pm'e , Her Konuda Atılan Mesajlara Bakamam .

o bux to yu para toplamak için söledik ama sonradan bişiler oldu dağıldı.bux to yla bizim ne açıda karımız olmuş olabilir bux to bize reklam yapın mı diyor

_CaspeR_

Buralıyım
berkomu demiş ki:
1.insanları dolandırmak(nereye dolandırdım söleyebilirmisin)
2.insaları oyalamak(bunu kabul ediyorum yapmaya çalıştık ama olmadı)
3.insanların zamanını almak(buda çok az var)
4.forumda konu kirliliği(kaçtane konu açtım lütfen bi bak!)
5.forumda mesaj kirliliği(her konuya gereksiz mesaj yazan senmi benmi?)
6.terbiyeli konuş.(bitane terbiyesiz konuştuğum mesajımı bul foruma bidaha girmicem ve ayrıca insanlara hakaret eden ben deil sen,insanlarla askerlik arkadaşı gibi konuşan ben deil sen!)
berkomu kendini bidüşün.reklam yapmadın mı? emre reklam yaptı diye ban yedi.başka siteyi öne sürerek.kemalist haklı kişilere ban verir.(o bux to yu para toplamak için söledik ama sonradan bişiler oldu dağıldı.bux to yla bizim ne açıda karımız olmuş olabilir bux to bize reklam yapın mı diyor?)
1.Pazar günü açılcaktı server ne oldu?(biz pazar günü açılcak diye bişey demedik! pazar günü test yapıcaz dedik!)
2.foto koycaktınız ?(utkunun online olmasını bekliyoruz)
3.olmazsa özür diliyecektin nerde özrün ?(serverın açılmayacağını nerden biliyosun kesin mi? ben dedimki kesin açılmasın özür dilicem diye)

1:berkomu hakkında hiçbir şikayet veya suçlama filan duymadım
2: lord_sniper berkomu forumu boş msj larla kirletiyor demişşin unutmaki sen bu forumda bende 3 sözlü uyarı almış ve forumdaki davranış ve sözlerinden uyarıda almıştın ve o olayları ne yazıkkı unutmadım
3:başkalarını çok suçluyorsun
4:böle üsteki gibi şeyler yaztıysan niye nerden kanıtın var ve neden o zaman kimse ondan şikayetçi filan olmuyor bişey yapsaydı elbet şikayetçi olurlardı
5:sana davtanışlarında daha iyi ve fazla kaba konuşmamanı öneririm
6:bu Kaba Davranışların her zaman senin için bir adım kötülüktür

sakın unutma başkalarına suç atmadan önce kanıtla öle bir laf at ortaya ve suçlu olsaydı berkomu şuana kadar neden hiç şikayet veya bir msj filan almadı kise şikayet filan

Jigsaw

Aileden
Yönetim özel mesajlara toplu reklamlar dışında müdahale etmiyor. Özel mesajlarınızda özgürsünüz. Adı üstünde zaten. "Özel" mesaj. :wink1:

Yukarı Alt