Sanki sen parayı ödeyip almışsında iade kabul etmiyorum diyor :) Almıyorum desen arkandan bakardı sadece...

kadına sen bunun fişini çektin ben daha parasını vermedim ki sen almış oldun bunu dedim. kadın terbiyesizleşmeyin nasıl sen dersiniz bana falan demeye başladı içinizden küfür ediyorsunuz biliyorum falan da dedi bende cebimden verdim direk çıktım arkama bile bakmadan. çıkarkende arkamdan hala anlatmaya çalışıyordu yani sesini duyabiliyordum. Bunu yapanda bizim burdaki en iyi yerel market yani bildiğiniz 7-8 tane şunesi var. olmadi:

parliament 9.5 tl :twisted:

Takımı
Besiktas
Çıkar pıçağını sapla masaya hacı acıma böyle şeylere

Bu mesaj Crown rumuzlu uyeden alinti yapildi
[quote="Crown"]Ücret tahsil etmeden fişi kesip ürünü vermiş, tamamen kasiyerin suçu. İnsanlık hali kartta limit kalmamış olabilir sorun çıkmış olabilir, önce kontrol eder sonra fişi keser. Kendi acemiliğini müşterinin üzerine yıkması saçma. Eminim iptal etmesinin yolu vardır.

Fatihim almıyorum sigarayı hadi bakalım ne yapacaksın deyip çıksaydın marketten :D İş işten geçmiş şikayetle falan uğraşma başın ağrır yoktan yere. Ama istersen tüketici hakem heyetine bir mail atıp durumu izah edip fikir al için rahat etsin[/quote]

Parliament aldığından içi yanmış :D yoksa konu bile açmazdı :D

Yukarı Alt