Adam harbiden keseti olm yanında bnde wardım sabah saat 4.30 civarı La bi baktım kapı yı biri öküz gibi çalıyo Sonra baktım kapıda tayfun gel gel yarkan bugta o sırada benim bot kasıyodu Kalktım Pt attı bi gittim ceyrek canını almıs bile.. cıkan yaratıklar bi gidip geliyolar zaten 2-3 tane giant Sonunda kesildii... :)

yaw bu awril çok adi bi adam yaw beni öldürceğini bile bile dalarım ben bu adama

en yardım sever guild yhoq kimse kimseye yardım etmiyo

bazı istisna guildler dışında guildlerin sütü bozuk hepsi küfür ediyolar
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

ahhhhhh ahhhhh nerde o eski guildler

sana bi şey diyim ben mehter han guildindenim daha bizim guilddedn kimsenin dışarıya küfr ettiğini görmedim detective

En küfürbaz guildi bellide en yardımsever guildi hangisi bilmiyorum ama sanırım Dignity kahvekeyfi

En küfürbaz ı biziz!

Varsın en iyi hepiniz olun ...! :mrgreen:

darkBORN 4EVER kahvekeyfi

oyununkini bilmem ama serverin en yardım sefer guildi _GoKTURKL3R_ dir. kimsenin şüpesi olmasın. guilde gelen arkadaşların weoponları(silahlar) + basılmıştır ve arkadaşlarda guilde kalmıştır gelmek isteyeni bekleriz apoloji

yaw akrdeşim guildinin reklamını yapmışın daha ne kasımın konusunu açığa çıkarmaya çalışıon bide kasımın 13ünde yollanmış en son mesaj 5 6 ay geçmiş

Yukarı Alt