Darwell

Tanınıyorum
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

biz bu oyunu oynuyoruz :p

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
sonunda argostan resimler görmeye başladık.Sw gelmeden önce ve geldikten sonra birçok konuda bahsedildi argosta oynayanlardan ama 2 3 kişi dışında kimse resim sergilemiyordu.Özellikle Leetnock'tan resim beklentilerim vardı ama malesef boşa çıktı gibi. :rolleyes1:

ps:Argos'ta level rank çok hızlı yükseliyor,sen de bu sıralamanın içine girmeyi başarmışsın,tebrikler.
ps2:devamını bekliyorum(z) :starving:

Darwell

Tanınıyorum
açıkçası biz geçen salı kasmaya başladık çünkü ancak o zaman lag bitti lag herkese lag tabi ama bizi daha fazla etkiliyodu kasan gene az da olsa kasıyodu biz oyunda olmuyoduk genelde lag olunca Lv77 ydim ben geçen salı ve bu salı level 94üm 1 hafta da 17 lv fena değil heralde :))

ps:Leetnock'ın nickini çalmışlar Leet olarak bizim partimizde zaten yalnız oyunla çok ilgilenemiyor şu sıralar en yakın zamanda beklentilerinizi karşılayacaktır :)

ps2:devamı gelecek tabi ki şuan en yüksek level 96 var sanırım serverda ve gmler her gün serverin ilk 10unu açıklıyor en fazla 1 hafta veriyorum o listeye bu partiyi sokmaya :)

Darwell

Tanınıyorum
Darwell demiş ki:
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

biz bu oyunu oynuyoruz :p
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

//Güncel

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Baya Hızlı Kasmışsınızda West Snake Cavedeki yerin sbot koordinatlarını verebilir misin?

Darwell

Tanınıyorum
tam olarak bilmiyorum ama sol ya da sağ üst olması lazım

Yukarı Alt