Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Fenerbahçemizin İspanyol yıldızı Daniel Güiza, önümüzdeki yıl için iddialı konuştu.

Fenerbahçemizin İspanyol yıldızı Daniel Güiza, önümüzdeki yıl için iddialı konuştu. Son haftalarda ortaya koyduğu performans ve attığı goller sonrasında taraftarın güvenini yeniden kazanan Okçu, başkan Aziz Yıldırım ve yöneticilerle yaptığı bire bir görüşmelerde, ayrılmak istemediğini dile getirerek, "Beni göndermeyin. Söz veriyorum, önümüzdeki yıl Türkiye Ligi'nde gol krallığına ulaşacağım. Takımın başarısında önemli rol oynayacağım" diye konuştu.

Türkiye'ye büyük umutlarla geldiğini ve sarı lacivertli takımda uyum sorunu yaşadığını anlatan Güiza, oyun sisteminin de kendisini zorladığını ifade ederek şöyle konuştu: "Sezona çok kötü başladık. İlk haftalarda şok yenilgiler aldık. Daha sonra toparlandık. İkinci yarıya çok umutlu girdik. Takım olarak şampiyonluğa inanmıştık. Ancak işler istediğimiz gibi gelişmedi.

Bir şeyler yanlış gitti. Bundan gerekli dersleri çıkaracağımıza inanıyorum. Başarıyı hepimiz istedik. Futbolda bunlar oluyor. Bundan böyle tek hedefimiz taraftarımızın istediği noktaya gelmek. Türkiye'nin en popüler takımında forma giydiğimin farkındayım. Çok kaliteli bir takımız."

Öte yandan Heybeliada Deniz Lisesi öğrencileri dünkü antrenmanı izledi. Öğrenciler idman sonrası Güiza ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Prada

Tek forvet oynamaktan yakındı. Haklıydı gerçi ama Fenerbahçeye tek forvet sistemini getiren adam Daum zaten. Daum geldiğindede tek forvet oynayacak..

Adam anelkayı bile kanat oynattı lol

Spa

rank8
Revivo hain geç onu :D Van H. lafım yokta Revivo'yu Geç Rapaiç Vardı hey gidi Rüzgarın Oğlu aldı mı gidiyor. Adam 0-3 İlk yarı antep maçında 4-3 yapan tek adamdı ne aşırttırma golüydü o ah ah Gelmedi bitane daha onun gibi sol kanat oyuncusu :D

Prada

AnatoliaFire senin yaş kaçtı hacım..

Jayjay fenere geldiğinde yıl 1996 ydı. Ben bile ergenliğe yeni giriyordum . Sen nasıl hatırlıyorsun ? :P

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
Prada demiş ki:
AnatoliaFire senin yaş kaçtı hacım..

Jayjay fenere geldiğinde yıl 1996 ydı. Ben bile ergenliğe yeni giriyordum . Sen nasıl hatırlıyorsun ? :P

Küçüklükten beri ilgilenirim futbolla özellikle Fener'le. Sülalem Fenerlidir. :D
Yaşım 16 ama cidden hatırlıyor gibiyim JayJay'i. Bi olay yaşarsınız ama unutamazsınız, nasıl anlatsam... TV de Jayjay okocha ismini ve Fenerbahçe'yi aynı cümle içinde duydum diyim ben. :D

Yukarı Alt