Aşağıdaki resimler odamın kapısıdır.Evdekilerin deyimi ile şamar oğlanım benim deyimim ile dostumdur. :P :lol:
Sbot errorleri bilgisayarda karşılaştığım sorunların neticesinde tepem attığında stres atmak için kullandığım bir yöntem bu,kapımı yumruklamak :oldie:
Fazla söze gerek yok işte kapımın son durumu :think:
Sbot run time error , legend 4 indirirken yaşadığım problemler bu hasarların baş sebebidir.

İç tarafı

Dış tarafı

Saygılarımla,

Neden bu sinir anlamış değilim... Sinirlenmek insanın elinde olmayan bir durumdur. ve insanı gerçekten çok değişik hallere sokabilir... Bu gibi durumlarda sinirini iyi yöne çevirmelisin. Eğer çevirebilirsen kazanan sen olursun... ^^

Black Rain demiş ki:
Neden bu sinir anlamış değilim... Sinirlenmek insanın elinde olmayan bir durumdur. ve insanı gerçekten çok değişik hallere sokabilir... Bu gibi durumlarda sinirini iyi yöne çevirmelisin. Eğer çevirebilirsen kazanan sen olursun... ^^
Bro hoş diyorsunda , 50 kere oyuna gir şehirden çıkamıyorum girdiğim salise içinde clientless ' a geçiyor oyun. Ben ne yapmalıyım ? Dene , dene , dene , dene olmuyor.

SnapJR demiş ki:
Black Rain demiş ki:
Bro hoş diyorsunda , 50 kere oyuna gir şehirden çıkamıyorum girdiğim salise içinde clientless ' a geçiyor oyun. Ben ne yapmalıyım ? Dene , dene , dene , dene olmuyor.
Oyun bu

Kapıya Neyle Girdin de Bu Hale Geldi İlginç Astarası Bir oyun Kapıya Yazık Silkroadı Boşver Hayata Bak Ata Sözümüz "Keskin Sirke Köpüne Zararlıdır" :)

Zayıf bir iradenin neticesidir bu.
Bir oyun bana nasıl hükmetsin deliye döndürsün beni anlamış değilim.

Sinir yapmak yerine araştırmacı olabilirsin ve sorunu çözebilirsin.

Kontrolsüz güç :D güç değildir

Yukarı Alt