isrobot kullanmadım ama yazılan özelliklerine bakılırsa resmen İsraf. 5 euroya 15 char 7/24 kasmak nerde, kredin biter diye 1-2 char açmak nerde. Ben laptopta 7 tane char açıyorum sbotla. 4-5 tanesini clientlesse veriyorum geriye kalanlarla killemeden oynuyorum. Daha ne olsun. Ayrıca artık script derdide yok auto-walk sistemi sağolsun. Göreceksiniz bu bot çok daha gelişecek. adam işini iyi yapıyor. Dc yiyincede gayet güzel giriyor oyuna. Relogin sürelerini ayarlayın misal birini 2dk diğerini 3dk şeklinde hem pc de fazla kasılmaz. Ama 7 char için iyi bir pc gerekiyor. Yoksa dc yiyince hepsini birden açınca pc kasılır yada donar. Sbotu kötüleyenleri anlamıyorum 4/4 lük bot bence.

eskiden isrobot kullanıyordum ve başka botların yüzüne bile bakmıyordum ama şimdi sbot'a doğru bir yönelişim var ama hala karar veremedim.

yılların isrosu ayrıca bi arkdas yazmıs kredeli sistem diye isroda 280 kredi vererek sınırsıza cevire biliyosun ayrıca isro dah hızlı durdur git slota tıkla basla bi saat script yap felan oohh ugraşma ^^ ayrıca isronun güveni var 2 char sınır ama fiyatı daha ucuz sbota üyelik alcagıma gider 2 tane isro alrım kasarım 4 tane char kasarım ztn kac tane kascan ^^30 tane char kascak halin yok ne olsa ^^

bittersweet demiş ki:
7/24 Bot için : SBOT , Serilik için : iSROBOT

Saygılarımla
Moderatör BitterSweet

S-bot her zaman isro'dan hızlıdır isro bot yolda buff basmaz party moblara dalar en hızlı kasan çarlarda eu dur zaten bu koşullar altında s-bot'ı geçmesi imkansız :thumbsup:

sbot ve isrobot ...... 2sini kıyaslamaya gerek bıle yok:P
4ever sbot.. sanırım bu topıc acılalı baya bı zaman gecmıs^^biri buna dur desin:)))

konu açılalı baya geçmiş ama şu an sbotun piyasayı ele geçirdiği kesin ve isro engellere takılma vb konusunda yavaş kalıyor. birkaç charı bota bırakamama da cabası

Yukarı Alt