Keşke paylaşmasaydınız bunu.Çünkü artık silkroadı oynayan kalmayacak.Herşey otomatik :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
SoGood demiş ki:
Keşke paylaşmasaydınız bunu.Çünkü artık silkroadı oynayan kalmayacak.Herşey otomatik :roll:

şaka gibisin o vakit siteyi kapatalım kimse birşeyleri paylaşma hatta programlar da download edilmesin çeşmeleri de kapatalım sular bitmesin sen su içme git kuzum delirtme beni.

program sbot için yapılmış yardımcı bir programdır bot-cave ile alakası yoktur kullanmanız bir sorun çıkartmaz client sro client olduktan sonra kimse ne kullanıyorsunuz diyemez onu farkedemez çünki.

böyle şeyler olmadan ellerle kastığımız zamanları hatırlıyorum hiç boşa profesyonel gözükmeye çalışmayın kasmaktan gözlerimni yaşardığı , ellerimin tutulduğu günleri biliyorum ben bu bot işi, relogger işi harika oldu ama bana göre europe oyunu bozdu. Eskiden 38 levelde tg keserdim şimdi tgye tek atanlar var ne diyeyim ben oynamam ama oynayanlarada oynama demem

Paylaşıma gelmişken ; yine harika , yine harika. Olmaz ki canım :twisted:

extraloob demiş ki:
SoGood demiş ki:

şaka gibisin o vakit siteyi kapatalım kimse birşeyleri paylaşma hatta programlar da download edilmesin çeşmeleri de kapatalım sular bitmesin sen su içme git kuzum delirtme beni.

program sbot için yapılmış yardımcı bir programdır bot-cave ile alakası yoktur kullanmanız bir sorun çıkartmaz client sro client olduktan sonra kimse ne kullanıyorsunuz diyemez onu farkedemez çünki.
client sro client olduktan sonra kimse ne kullanıyorsunuz diyemez onu farkedemez çünki
Haklısınız.Zaten bot artık olağan şeyler arasında yerini aldı.
Ps:isro zaten oynamıyorum.Artık oynayanlar düşünsün. :rolleyes1:

captcha gibi birşey bu sanırsam tek farkı onda kodlar vardı bunda yok:) çok basittir kullanması ^^ kullanmaya niyetli olanlar kaçırmasın, extra her zaman böyle fırsat vermez xD

ya arkadaşlar 1.53 ü uptude etmior o yüzden kullanamıorum bi çaresi varmı bunun :S

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
SBOT Relogger Manager

Program Ne İşe Yarar :

[li]Sbot'unuzu otomatik update yapar.[/li]
[li]Karakterlerinizin otomatik oyuna girişini sağlar.[/li]
[li]Otomatik clientless mod'a geçer.[/li]
[li]Karakteriniz dc olduktan sonra otomatik oyuna girişinizi sağlar.[/li]
[li]Sbot penceresini gizler/gösterir.[/li]