Cihan Abi Fiyatlar Cazip Geldi.. 2 tane Var elimde olmasa Kesin alıcı olurdum .. Kolay Gelsin :)

Ps : fiyatı Tam 35 ! yapsan Daha Güzel olur Abi :kalp:

Leetnock demiş ki:
Hipnoze demiş ki:
active edlimis hesaplar dimi bunlar yane 1 aylık surelerı var ıcınde
1 aylık süreleri yüklü değil ancak yükleme yapılabilir şekilde accountlar. Yüklemelerinizi http://www.gamebayi.com dan yaptırabilirsiniz.
peki şu an yüklemeler açıkmı başka sitelerden alcaktım sbot ama id pw verdiler yüklemeler kapalıymıs sbotun sitesinden yeni uyeliklr ıcın yapamadım sımdı alsak actrablrmıyıs yane?

çook söylüyorsun ben öğrenciyim almak istiyorum ama malesef alamıyorum :d para yetmiyor denk geldikce sbot sitesi açılmışmı diye bakıyorm ama yok açılmıyor açılsa güzel olacak

ozgur57 demiş ki:
çook söylüyorsun ben öğrenciyim almak istiyorum ama malesef alamıyorum :d para yetmiyor denk geldikce sbot sitesi açılmışmı diye bakıyorm ama yok açılmıyor açılsa güzel olacak
Katılıyorum

3 saat acıkken 50 tane bedavaya gelsın
sonra bedavaya gelen botların hepsini 2 mılyara sat

Ah ah
Cok karlı iş aslında :)

Güven konusunda kesinlikle sıkıntım yok fakat fiyat daha ucuz olabilirdi.Örneğin 20 tl gibi bir fiyat olsaydı insanlar 15 tl verip üyelerden almak yerine direk %100 güvenilir olarak sizden alırdı
Yinede eski fiyatlara oranla çok ucuz.Kolay gelsin :)

Sayın hocam charla takas söz konusumu 79 lwl soslu crossbowum var sadece sbot acc'la takas yapmayı düşünüyorum saygılarımla hürmetle kalın

@SirCaponeN0b üyelikler new ancak uzatma işlemlerini gamebayiden sorunsuz olarak yaptırabiliyorsunuz 15 liraya.
@TheBigDady maalesef, teşekkürler.
@sy_ati Pm atıldı

Yukarı Alt