SBOT Resmi Sitesi Duyurusu demiş ki:
Dear customers,

we have been notified of a malicious 3rd party tool called "SBot helper" containing a keylogger. It was temporarily also linked in our forum in a thread under "General Discussion". All links to this tool have been removed.
We were supplied with a list containing data of all affected accounts. We will notify each of the affected users by mail.

All users that downloaded and used the tool "SBot helper" are requested to IMMEDIATELY change their Silkroad AND Botaccount password!!

We will take legal steps against the provider of this tool.

For the future: Never download any 3rd party tool that are not directly approved by the Admins: Shiva or Shen. Links to non-approved programs without prior asking an admin prior will result in a ban from forum to protect our customers.

Gerekli ayrıntı
http://www.bot-cave.net/main/

:!: Sbot forum sitesinde yer alan SRO Helper programını indirip kurmuş arkadaşlar Sbot tarafından silkroad şifrelerinizi değiştirmeniz için uyarılıyorsunuz bilginize sunarız :!:

:!: Sbot kullananlar için bir sorun yok sadece sbot forumlarından sro helper programını kullanlara bu uyarı :!:

AÇIKLAMA ;

SBOTUN RESMİ SİTESİNDE SBOT-HELPER ADINDA BİR PROGRAM YAYINLANMIŞTIR.BU PROGRAM TAMAMEN S-BOT'TAN BAĞIMSIZDIR ! BU PROGRAMI İNDİRENLERİN BİLGİSAYARINA FORMAT ATMASI ATTIKTAN SONRADA ŞİFRELERİNİ DEĞİŞTİRMESİ GEREKMEKTEDİR.
Saygılarımızla,

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot kullanan değil sro helper programını kullananlar şifrelerini değiştirsin diyorlar !

extraloob demiş ki:
sbot kullanan değil sro helper programını kullananlar şifrelerini değiştirsin diyorlar !
Haklısın hacım ama bence Sbot kullanıcılarıda değiştirsin derim. Değiştirip değiştirmemek onlara kalmış.

extraloob demiş ki:
sonucta keyloger yemis oluyo bu durumda sbot id ve pw side kullanilabilir hatta degistirilebilir hale geliyo bu yuzden onuda degistirmelerinde yarar var ne banlansin nede çalınsın :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Braunx demiş ki:
extraloob demiş ki:
sonucta keyloger yemis oluyo bu durumda sbot id ve pw side kullanilabilir hatta degistirilebilir hale geliyo bu yuzden onuda degistirmelerinde yarar var ne banlansin nede çalınsın :thumbsup:
Sro helper kullanlar keylogger yiyor sbot kullananlar değil :beer:

Kemalist demiş ki:
Braunx demiş ki:
extraloob demiş ki:
Sro helper kullanlar keylogger yiyor sbot kullananlar değil :beer:
bende onu demek istiyorum zaten kemalist sbot helper kullanmış olanlar sbot id ve pw sinide değiştirsinler diyorum farklı bişi mi söyledim :roll:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ne biliyim çok garip bir cevap vermişsin yine okudum yine anlamadım :mrgreen:

Açıklama Yaptıklari iyi olmus bi kac gun sonra soyulanlar olcakdı sucu sbota atcaklardi adamlar farketmıs uyarıolar güzel oldu bu.. Peki orda Sbot alimlarin ne zaman açılcana dahir bisi yazmiyomu :P

Kemalist demiş ki:
Ne biliyim çok garip bir cevap vermişsin yine okudum yine anlamadım :mrgreen:
bak şöyle anlatıyım bu meleti kullanıpta zaten keylogger yemiş adam ne yapar format atip şifreleri değiştirir diğilmi. sonuçta bütün şifreler başkasına gidiyo peki sbot şifreside gidiyomu ? Gidiyo. peki sbot k.adı ve şifre değiştirilebiliyomu. evet değiştiriliyo. keylog koyan adam bu id leri başkasına satabilir yada kendisi kullanabilir. bunu demek istiyorum sbotla beraber sbot helper kullananlara

Braunx demiş ki:
Leo Kenzo demiş ki:
Shivaya sorun forumdan o açıklık getirir...
Neyi Sorucaz Onu Anlamadım :think:
Aklına takılmış olan ter türlü soruyu...

Tam netlik kazanmadığı için ben arkadaşlara silkroad acc şifrelerini değişmesini tavsiye ederim...
Sadece içlerinden bir çürük elma çıkmış onu ayıklıyorlar...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Braunx demiş ki:
extraloob demiş ki:
bro burada demiş olduğun sbot id pw ve sro pw değiştirin demek oluyor ki adamların uyarısının bununla alakası yok kuzum sadece sro helper kullananlar değiştirsin demişler ki beni bile o mesajınla huylandırdın gidip değiştireceğim senin yüzünden bi tn iş uff önce bir kutu fıçı tuborg açayım ben en iyisi kafam güzelleşsin birazcık :D :P :beer:

extraloob demiş ki:
Braunx demiş ki:
extraloob demiş ki:
bro burada demiş olduğun sbot id pw ve sro pw değiştirin demek oluyor ki adamların uyarısının bununla alakası yok kuzum sadece sro helper kullananlar değiştirsin demişler ki beni bile o mesajınla huylandırdın gidip değiştireceğim senin yüzünden bi tn iş uff önce bir kutu fıçı tuborg açayım ben en iyisi kafam güzelleşsin birazcık :D :P :beer:

kafan güzellessin sonra id pw deiş sabah kalk pw yi ne yaptım diye düsün :D

bundan 2 hafta önce hera'da 71 lwl xbow karakterim soyulmustu :| ok professiyonal bir iş yapıldığı belliydi. sadece itemler ve üstündeki gold gitmişti. geride kalan bir ton vigor ile elixerlere el bile sürmemişlerdi. ben açıkcası ilk Sbot'dan süpelenmiştim fakat ortagım dahil cevremde bir çok kişi sbot kullanıyordu onlarda neden olmadı diye düşününce başka şeylere takmaya başlamıştım.. demek buymuş :!!&%&!

MaRJiNaL demiş ki:
bundan 2 hafta önce hera'da 71 lwl xbow karakterim soyulmustu :| ok professiyonal bir iş yapıldığı belliydi. sadece itemler ve üstündeki gold gitmişti. geride kalan bir ton vigor ile elixerlere el bile sürmemişlerdi. ben açıkcası ilk Sbot'dan süpelenmiştim fakat ortagım dahil cevremde bir çok kişi sbot kullanıyordu onlarda neden olmadı diye düşününce başka şeylere takmaya başlamıştım.. demek buymuş :!!&%&!
Üzülme,zamanla unutursun.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
MaRJiNaL demiş ki:
Konuyu açanda sendin haline üzüleyim mi güleyim mi anlamadım :roll:

Yukarı Alt