Geceleri charımı sbota bırakmaya korkuyom :D Bazen hotanda alakasız yerlere gidiyo stalları geziyo :S

Bütün gece boşa gidebiliyo bunun bi çözümü varmıdır ?

Absence

bugra07 demiş ki:
Geceleri charımı sbota bırakmaya korkuyom :D Bazen hotanda alakasız yerlere gidiyo stalları geziyo :S

Bütün gece boşa gidebiliyo bunun bi çözümü varmıdır ?
Bende dikkat ettim npc ye tıkladığınızda çıkan pencerenin yerini değiştiriseniz npc deki seçeneğe tıklayamıyor ve uzaklaşmaya başlıyor

Çözünürlüğünüz 1024-768 olsun bu oyunun standart çözünürlüğüdür.Tüm Botlarda Bu çözünürlükte sorunsuz çalışır. Sorunu Çözmek içinde çözünürlüğü 800-600 yapın ve tekrar 1024-768 e çevirin büyük ihtimalle çözülecektir.

Çözünürlüğü hiç değiştirmememe rağmen demin yine hotanın bi ucuna gitti benim bu sbot yetkililerine ulaşabileceğim bir yer varmı acaba ?

Absence

bugra07 demiş ki:
Çözünürlüğü hiç değiştirmememe rağmen demin yine hotanın bi ucuna gitti benim bu sbot yetkililerine ulaşabileceğim bir yer varmı acaba ?
Çözünürlüğü ikikere kontrol ettim bendede arada sırada oluyor çözemedim

Ah sbot ne kadar güzel kasıyon şu sorunlarıda bi halletselerdi süper olcaktı :/

Skillere Lvl up verdinmi bu sorunu yapabiliyor. Ya return cek yada çık yeniden gir düzelmesi gerekir. :thumbsup:

Xenas

char hotanda iken npcleri dolaşırken bile mause nizi oynattığınızda sapmalar olabiliyor ama clientless ile böyle bir problem olacağını zannetmiyorum :)

Bende s-bot kullanıyorum , benim charımda sehirde dosalıp duruyordu .
s-bot ayarlarımı kontrol ettım bı baktım small potu ısaretlemısım ondan alamıyınca gıtmıyo!!!

Not : S-bot devreye girdiğinden itibaren bota karışmayın !

Yukarı Alt