Herkese selamlar extraloob ekibi. Ben mmorpg seven birisiyim. Bu yüzden silkroad ı deneyim dedim ve hoşuma gitti. Sbot ındırdım. Ama Joymax tan yeni hesap için doğrulama e postası a mail adresine gelmediği için JCPlanet hesabı açtım. Ama JCPlanete giriş yapmak için mail adresini yazmak gerekiyor. Bot ta sadec username bolumu var ama JCPlanet e gırmek için gereklı olan mail adresı bolumu yok. Yanı mesela eposta adresı [email protected] olsun. Launcher den Joymax yerıne JCPlanet seçıldıgınde username olarak ornek dıye sag taraftakı bolumede gmail.com olarak yazmak gerek. Iste bu gmaıl.com yazılması greken bosluk sbot ta yok. Nasıl gırıs yapabılırım JCPlanete. Ya da Joymax hesabı nasıl alınır yardım edersenız sevınırım. Herkese selam tekrardan.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Aleyküm selam. Sbottan JC Planet seç, ID kısmına epostayı tamamen gir PW yerine de şifreni.

iyi günler sbot giriş yapmak istedim ancak jc planet kullanıcı adını yazmaya çalıştığımda sığmıyor. asdasd@gmail sığmıyor giriş yapamıyorum yardım eder misiniz...

Yukarı Alt