Ivır zıvırla ugraşacaklarına ilk önce şu kasma yerine gitme işini çözseler keşke ... Scriple sorun yok ama heryerede scrip oluşturamayız ki .

sedoex demiş ki:
Ivır zıvırla ugraşacaklarına ilk önce şu kasma yerine gitme işini çözseler keşke ... Scriple sorun yok ama heryerede scrip oluşturamayız ki .
bu botta script hiç bir zaman kalkmicak yani srobottaki gibi olmicak :!: :!:

bkz.Tbot ne zamandır var hala script ile çalışıyor :coffee:

CHaKaLL

Öğretiyorum
sedoex demiş ki:
Bence script çok iyi bir olay.istediğin yoldan götürebiliyorsun çarını.Hatta hotan da kayılı bulunan bir çarı script sayesinde samarkand da onglarda ezik çar kasmaya gönderebiliyorsun.Yani 4ever script :P

CHaKaLL demiş ki:
sedoex demiş ki:
Bence script çok iyi bir olay.istediğin yoldan götürebiliyorsun çarını.Hatta hotan da kayılı bulunan bir çarı script sayesinde samarkand da onglarda ezik çar kasmaya gönderebiliyorsun.Yani 4ever script :P
Onu ben niye yapamıyorum hocam 8O hotanda kalıyor ışınlanmıyor bende :think:

ya ben tıklıyorum senı versıyon ıstıyor 1,70c yı ındırdım ama yınede yenı versıyon dıor yardımcı olabılcek bırısı varmıa caba

Takımı
Galatasaray
İşte Ya Bu Botu Seviyorum!...Anında Yeni Sürüm :)

Yukarı Alt