Şuan pc'mde 15 tane char açık 16. yı sokayım dedim sürekli dc verdi
sonra sitede 1 ip de 15 char yazdığı aklıma geldi 15 den fazla char açsam 1 günlük bloke vs birşeyler olur mu
2. ip si de kullanımda botun orda max 5 char sokuluyor.

A

Anonymous

Guest
Her ip nin 15 karekter hakkı var 16 cı karekter oyuna girer dc yer
ama bir pc de 15 chardan fazla acacaksan 2 ci bir sbot alacaksın diğer 15 charıda ondan girebilirsin

18 char açtım dc fln olmuyor :S O Sorun düzeltildi sanırım. Sırf denemek için açtım. Şuan 14 char var 7/24 aktif oalrak .. deneme amaçlı açtım 1 tanede sıkıntı çıkmadı. Dc flnda yok.. Netin kaldrmıo olabilir .

ya arkadaslar yenı sbot account aldım kredı yuklu sistemin windows 7 64 bit.lenovo i7 1 gb ati ekran kartı 4 gb ram.daha ne olsun yani gel gelelim 4 klasör olusturdugum halde 4. çarı acarken id pass gırdıkten sonra kendını kapatıyor.Bunu neden yapıyo olabilir?

beyler eğer sbot kullanıcısıysanız sbot klasörünün içinde bot.cfg var onu açıp ctrl+f basın çıkan arama cubuğuna mac yazın .Orada mac1 çıkacak onu mac0 olarak düzeltin sonra bir daha arayın tekrardan mac2 çıkacak onuda mac0 yapın istediğiniz kadar clint acabilirsiniz .Şahsen bende 22 tane char var stall charlarıyla beraber hiç sorun olmadı.. :dance:

Yukarı Alt