1. Reklam

1. joysro
      ledas
      jungler
      keasro
      zeus
      karantina

Sbot HIRSIZLARINA DİKKAT

1. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    arkadaşlar bir kaç gündür bazı müşterilerimiz botlarının iptal oldugundan şikayetçi

yaptıgım araştırmalara göre dedikleri laf şu sbottan mail geldi bilgileri güncellemezseniz botunuz iptal edilecek diye şimdide botuma giremiyorum

o gelen email sbottan gelmiyor dolandırıcılardan geliyor işte banada aynı mail geldi

yukarıda gördügünüz gibi gelen email sbot sitesinden gelmiş gibi gözüküyor ama alakası yok

sbotun mailto:bot-cave@service.com diye bir maili yok tabi bilmeyen arkadaşlarımız linki tıklıyorlar ve botlarından oluyorlar

lütfen dikkat edelim ve arkadalarımızı uyaralım..

2. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Dikkat etmek lazım. Bilgi için teşekkürler bro.

3. Toxicated

Toxicated Aileden rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Point Blank TR - GM
    Rica ederim, bende az önce farkettim mailime geleni siteye girdim bir baktım sbot version 1,60 kusur dedim bu işte bir bit yeniği var .. Meğersem bir ara Silkroad ID - PW isteyen grup vardı ya Joymax Notice ile bilgilendirdi biz değiliz maile girmeden silin diye, sanıyorum ki aynı grup bu sefer sbot 'ta harekete geçti, yakında onlarda bir açıklama yaparlar ..

4. JetHomme

JetHomme Buralıyım rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Bu mail ile hırsızlık işi baya bir arttı. Para eden ne varsa adamlar fake'ini yapıyor. Joymax'dan sonra sbot. Bakalım sırada ne var. daral: