SBot Clientless

Extraloob.com farkı ile SBot Clientless modu tekrar karşınızda.

Sbot yada herhangi bir 3. program kullandığınızda banlanma riskiniz vardır. Bu riskten tamamen kullanıcı sorumludur.

Clientless aracı http://www.botshed.net adresinden indirilebilir.

ANLATIM:

- Clientless(Clientless-Addon)'i indirmeden önce Buradan satın almanız gerekiyor.

- Clientless-Addon'u çalıştırmak için SBotMod framework'e ihtiyacınız var.

- SbotMod kurulumundaki talimatları okuyun yada göz gezdirin çünkü o size Clientless-Addon kurulumu hakkındada bilgi verecektir.

- Clientless-Addon'u indirdikten sonra içindekileri (2 dosya, SBotModCL.dll ve serverdata.txt) SBotMod.exe ve SBotMod.dll'nin olduğu yere çıkartın.

- Bir sonraki kurulum adımı ise kimlik doğrulama.

- Diğer 3. programlardan farklı olarak SbotMod kimlik doğrulama için ID'nizi yada Şifrenizi istemez. Ancak bir serial girmeniz gerekmektedir.

- Buradan bir serial yaratabilirsiniz.

-Buradan alacağınız serial dosyasını (SBotModSerial.dat ) Clientless-Addon'un dosyalarının olduğu yere atmanız gerekmektedir.

Herşeyi doğru yaptığınızda klasör içerisinde olası gerekenler:
SBotMod.exe
SBotMod.dll
SBotModCL.dll
serverdata.txt
SBotModSerial.dat
ve SBot dosyaları.

Saygılarımla,

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Avenger demiş ki:

SBot Clientless

Extraloob.com farkı ile SBot Clientless modu tekrar karşınızda.

Sbot yada herhangi bir 3. program kullandığınızda banlanma riskiniz vardır. Bu riskten tamamen kullanıcı sorumludur.

Clientless aracı http://www.botshed.net adresinden indirilebilir.

ANLATIM:

- Clientless(Clientless-Addon)'i indirmeden önce Buradan satın almanız gerekiyor.

- Clientless-Addon'u çalıştırmak için SBotMod framework'e ihtiyacınız var.

- SbotMod kurulumundaki talimatları okuyun yada göz gezdirin çünkü o size Clientless-Addon kurulumu hakkındada bilgi verecektir.

- Clientless-Addon'u indirdikten sonra içindekileri (2 dosya, SBotModCL.dll ve serverdata.txt) SBotMod.exe ve SBotMod.dll'nin olduğu yere çıkartın.

- Bir sonraki kurulum adımı ise kimlik doğrulama.

- Diğer 3. programlardan farklı olarak SbotMod kimlik doğrulama için ID'nizi yada Şifrenizi istemez. Ancak bir serial girmeniz gerekmektedir.

- Buradan bir serial yaratabilirsiniz.

-Buradan alacağınız serial dosyasını (SBotModSerial.dat ) Clientless-Addon'un dosyalarının olduğu yere atmanız gerekmektedir.

Herşeyi doğru yaptığınızda klasör içerisinde olası gerekenler:
SBotMod.exe
SBotMod.dll
SBotModCL.dll
serverdata.txt
SBotModSerial.dat
ve SBot dosyaları.

Saygılarımla,

- Resim Silinmiş.

Sbot gene patlattı bombayı lakin ben bunu denemeye korkarım arkadaş riski büyük sbot'un kapattığını açmak banlanmaya davetiye çıkartmaktır 8)

Ps : harika topic olmuş canımsın :kalp:

Son düzenleme:
ban riski yüksek normal kullanıcılar denemez ama akademi falan kasanlar ezık charlarda boyle yaparak gene serverları doldurur kötü oldu bu

çok büyük tehlike sbotta o varsa hackshiledi geçemediği için koymamıştır bumm die yapışış ban ^^

EnDZoNe

Beyler kıyameti kopartmanın geregi yok . ibotta clientsizmodla istedigin kadar açabiliyosun ki ibot şu an en çok kullanılan bot zaten bedava olduğu için bu ücretli bide sanırım .

beyler en iyi konuşmayı ben yapıcam :) konuya eklerseniz sevinirim. Sbot yapımcıları biraz muhafazakar kesimden serverlar çok doluyor diye üyelik alımını kapatmışlardı. Clientless i kapatmalarıda aynı sebep serverlar çok dolmasın diye. Yani Sbot yapımcıları işin pekde parasında değil. Clientless kullanıp kullanmamak bişey değiştirmez. Her zaman ban şansınız eşittir.

GNR

rank8
Ban şansının artacağını bende düşünmüyorum beleş olsa herkes kullanır misal ben hmn başlarım :) ancak birde ona para vermek gereksiz zaten cogu kisi cleintless çıkmıyacak die gidip '' fişek '' gibi pc aldı clientsiz halde 10 char salıyorlar clientless olsa ne yazar olmasa ne yazar :)

Yukarı Alt