Merhaba daha önceden sbot kullanıyordum çalışma mantığını kurulumunu her şeyini biliyorum neredeyse.
Fakat format attıktan sonra sbot kurdum ve çalıştırdığım da resimde gözüktüğü gibi yazılar gelmiyordu haliyle botta çalışmıyor.

farklı botlar çalışıyor (phbot,mbot) fakat bunda hangi sw de denediysem hiçbirinde çalışmadı bu hatayı veriyor.

Gerekli programları kurdum;
•Microsoft .Net Freamwork 4
•Microsoft Visual C++

NOT: Bilgisayarım eskiden (sbot çalışırken) win7 64 bitti formattan sonra win 7 32 bit oldu (bununla ilgili olacağını sanmıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim.

Ekstra olarak
Sbot klasörünün içinde sadece bu dosyalar var çalışınca diğer dosyaların oluşacağını umuyorum.

Merhabalar;

Öncelikle şunu belirtmek isterim.

Sbot kendi yaptigi duyurular neticesinde,
1) 21 Araliktan sonra hem TRSiro hem de ISRO icin bot alımlarını ve destegini durduracağını belirtti.
2) Ayrıca Sbot; Windows 7 ve daha eski işletim sistemleri için destegini durduğunu belirtti(Xp - Vista - Windows 7)

Yani stabil çalışan sistemler;
Windows 7 Servis Pack 1
Windows 8
Windows 8.1
Windows 10 diye gidiyor

Tavsiyem Format atmanıza gerek kalmadan mevcut sistemin üzerine manuel Sp1 kurun.

(Ek bilgi: ayrıca makinenizdeki Ram miktarı nedir? yani neden 32 bit kurma gereği duydunuz? PC'de 3Gbdan fazla ram var ise 32 bitle stabil çalışmaz)

Yukarı Alt