Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sbot açıldı hemen pm atın alınmayanları alalım hızlı olun lütfen :D

Beyler aklıma bir şey takıldı.Bu SilkErrSender.exe nin bir risk i varmı.Yani ben onun adını filan değiştirmedim bir ban risk i olurmu veya risk artarmı?.Çünkü bazı programlarda SilkErrSender.exe nin adını değiştirin diyor SBOT dada lazımmı?

EE ben şu anda SilkErrSender.exe aynı olarak duruyor ben şimdi ban yermiyim.Değiştirmem lazım dimi şimdi??? :? 8O Peki oyun SilkErrSender.exe diye bir dosya bulamazsa bir sorun olmazmı peki öylede?

Lütfen Sbot u uzun zamandan beri kullanan varsa nasıl kullanıyorsunuz SilkErrSender.exe nin adını değişdinizmi hiç?.Kesin bir bilgisi olan varmı onun adını değiştirmezsek ban yermiyiz?

SilkErrSender.exe nin adını değiştirdim peki şimdi yeni adını yine .exe li yaptım öyle olcak dimi.Eğer öyleyse hala üstüne geldiğimde Silkroad Online Error Send Program yazıyor ama exe nin adı değişik

şu anda acıkmı alımlar sitede acık görünüormuş ama tükendi yazısı cıkıormuş almak isteyince bu ne kadar dogru ve bende almak için extraloob senin hesabına ne kadar yatırmalıyım?

boşuna yedek accont aldık desenize SM gibi değerlenir diye düşündüm farklı accontlara yükleme yaptım ilerde satarım diyede olmadı nasip :D

patron merhaba şimdi ben sizden sbot hesabı aldım ve sorunsuz çalışıyor şunu merak ettim bununla kaç car kasabilirim aynı yada farklı pc lerde birde süresi nekadar botun 10 gün 15 1 ay ?

cevaplarsanız sevinirim (bu arada patron sen 1 numarasın ^^:)

debber demiş ki:
patron merhaba şimdi ben sizden sbot hesabı aldım ve sorunsuz çalışıyor şunu merak ettim bununla kaç car kasabilirim aynı yada farklı pc lerde birde süresi nekadar botun 10 gün 15 1 ay ?

cevaplarsanız sevinirim (bu arada patron sen 1 numarasın ^^:)
Kardeş bot 1 aylık(İster kullanma ister 24 saat kas)1 ay sonra biter :wink1: .Bildiğim kadarıylada 15 tane char açılabiliyor.15 taneden sonrası banlanıyormuş.Bir Sbot hesabıyla 2 pc de kullanabilirsin.

Yukarı Alt