V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Geçmiş olsun Rational çok üzüldüm böyle kişiler malesef var.Herkesin içine girip bakamıyoruz dengesizler dolu.

bannedddd

Buralıyım
muratko193 demiş ki:
Rational Kardesim Bu Adamın Adresini Bi Alsana Ankara Corum Kayseri Felan Cİvarlarındaysa Bi Ziyaret Edelim Tmm mı Kardesim Sen Bulabilirsen Adresi Bana öm Atarsın
Hacım böyleleriyle uğraşmaya hiç gerek yok ne keyfimi bozacağım alsın o itemları uygun gerine yerleştirsin. Sağol gene de.

Dayı bunlara güvenmicen Confused Bende saturn deyim..Saturnde sayılı adamlara güvenirim..Can'da bunların arasında...Şerefsizlik yapan elbet cezasını bulur... ama qumuss gibi bununda adı çıkarsa vah haline 1.qumuss 2.Mr_FaLCoN Bunları dışlayalım arkadaşlar ne guilde ne partiye kesebilsem gördügüm yerde pk olcamda yemiyo :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
By_41_Lee demiş ki:
Dayı bunlara güvenmicen Confused Bende saturn deyim..Saturnde sayılı adamlara güvenirim..Can'da bunların arasında...Şerefsizlik yapan elbet cezasını bulur... ama qumuss gibi bununda adı çıkarsa vah haline 1.qumuss 2.Mr_FaLCoN Bunları dışlayalım arkadaşlar ne guilde ne partiye kesebilsem gördügüm yerde pk olcamda yemiyo :mrgreen:
Sağolasın kardeşim benim. mucX

Bu dünyada iki önemli şey vardır bana göre. Biri kul hakkı ve biri de iftira. Her ne kadar oyun olsa da bu şahsiyet bana hem iftira attı hem de kul hakkı yedi. Nasıl yaşayacak bilmiyorum.

Ulen can Ulen can nie veriyosun sifreni herkez sen ben gibi deil nese komple charı kaptırmamıssın allahtan. Toparlarsın inş. Dikkat et kimseye guvenme.. gecmiş olsun.

bannedddd

Buralıyım
_AClD demiş ki:
Ulen can Ulen can nie veriyosun sifreni herkez sen ben gibi deil nese komple charı kaptırmamıssın allahtan. Toparlarsın inş. Dikkat et kimseye guvenme.. gecmiş olsun.
Ders oldu bu bize Apo'cum. Sağol ayrıca. mucX

böle adamları hotanda kazıga oturtucan yada çarmıha gericen ibreti alem olsun die Razz tez kellesi vurula

geçmiş olsun arkadaşım

can 'm dua etsn serefsiz bursadaymş. yoksa böle cümleler kurmaması gerektiini anlatırdım ona bn Evil or Very Mad

Prada

Napiyosunuz ya 2 sene once olan olay bu :))))) Beyler guncel konularimiz var onlara bakin ta 20.ci sayfaya gitmenin anlami yok :P

Yukarı Alt