Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Spartan123 demiş ki:
akan türkeri sizden daha iyi biliyorum :) yine tarışma çıkmasın diye söylemiycem onun hakkında birşeyler..
efsane geri döndü jet fadıl :D

Bak cciim , ilk imzana avatarına baak sonra zırlaaaa.... Hadi sütünü iç tatlım :)
Ne söylicekmişin hakımda? kes git. at posta özel posta dök içini. noob mudur nedir.

Ak4NTurk3R demiş ki:
Spartan123 demiş ki:
akan türkeri sizden daha iyi biliyorum :) yine tarışma çıkmasın diye söylemiycem onun hakkında birşeyler..
efsane geri döndü jet fadıl :D

Bak cciim , ilk imzana avatarına baak sonra zırlaaaa.... Hadi sütünü iç tatlım :)
Ne söylicekmişin hakımda? kes git. at posta özel posta dök içini. noob mudur nedir.
Tmm akan. Sakin ol.

Bana 20 lwl üstüne biraz zor atarsın gibi geliyor. Ben maximum 15 lwl üstüme attım ^.^

neyse ben çıkıom basım arıyo,atar xbow olmadı mı 70 de? ozman 76 da atarım alla alaa 6 lvl daa kasarım :D

DoNJuaN demiş ki:
nbr akan beni tanıdın mı Herada oTToMaN_TuRK masteri :) gökhan :wink1:
bizimkiler seni harbi cok özledi

Haha tanımam mı ya... Yav ben herada yene kasacaktım ama bi arkadas saturnde bana baslarken para verdi parayla basladım yani saturn'e :D
Hem hera serveri ruhsuz ya sevmiyorum orayı =D Sizde biliyonuzsur server ölmüş ya :D Hareket yok bişi yok + Captin ivy yi hemen kesiyolar şerefsizler.... 80 ler hep ivy ye gidip bekliyolardı
Hatta bi kişiyi ivy de indirmiştim...(58 lvl ken hera da :SDD 65 adama çakmıstım :DD ) ivy içn geberttim az daldım ivy ye ( hera daki ilk ivym olacakk.. ) Sonra arkadan 10 kişi lalala diye daldılar :D
Tarzım değil :D
HellFire serefsizi kardeşmin msn yi eklemiş diyomus kardeşime ben abinin arkadası hep onu dövüyorum =D Sinirlendim tabi Sonra hellfire oldunu anlayınca anladım maal t..sak geçiyo :D

Selam soyle guilde aga.

No_n1cK demiş ki:
bu ne yaw millet alay ediyor senle akan mıdır nedir sen hala gülüp cevap veriyosun
Akan Turker'in bana söylediği bir lafı hatırlatmak istiyorum.
" Yüzüme tükürsen yarabbi şükür derim." fazla söze gerek yoktur sanırım,arif olan anlar. :wink1:

A.T.P demiş ki:
No_n1cK demiş ki:
bu ne yaw millet alay ediyor senle akan mıdır nedir sen hala gülüp cevap veriyosun
Akan Turker'in bana söylediği bir lafı hatırlatmak istiyorum.
" Yüzüme tükürsen yarabbi şükür derim." fazla söze gerek yoktur sanırım,arif olan anlar. :wink1:
atp bırak bebe ya o... Gitsin sözlüge baksın az bilgi öğrensin google diye birşey var....
aratsın nasıl alay edilirmiş,alay ettide birileri benimle ben UTANDIMMI?..
Yazık vala gelecek nesil böyle moron veya özel seçiliyor bu moronlar.
:D
HEHHEHEHE
(düzellttim =P )

neyse cıktıgım için şimdi son kes yazayım..

Bazı ezik insanlar kendi ezikliklerini azda olsun üstlerinden atmak istedikleri için kendilerinden daha yüksek kademedeki kişilere B.k atmaya çalışabilirler.
Her zaman böyledir.
Senin gerek hayat kaliten beni ilgilendirmez.
Benim hayat kalitem bu çünki.

Hadi çıktım.

La Forumda Bölelerini Neden Gazlıyorsunuz Anlamadım :roll:

Arkadasımın
partısındeydık..
Charım DC yemıs ve gerı geldım Pt dekı Arkadaslardan Bırı Tam pt ye Alıcak All Message dan Bu kısılıksız '' Alma Alma bize daha cok EXP geLsin ! '' demeye basladı .. Arkadasından da '' 500 k verırsen Pt ye Alırım '' Dıyor .. Elımde SS ler Yok Çünki Senin Bu İğrenclıgın İçin Bile Elim Print Screen Tusuna Gıtmez ..
Benı Saturnde Tanıyan TAnır Bılen Bılır zaten SS eklememe gerek yok ! KımseyeYapmadıgı Bır Suc Ile Iftıra Atmam Ben !

Soruyorum Şimdi Sana Aç Herif 500 k yamı kaldın ? Bu kadar Ezik misin ? Yok Ya Ezık degıl bence Bebesin :wink1:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt